IPR: Shamrock Rovers vs. UC Dublin


Kolejna kolejka w irlandzkiej Premier League już dzisiaj. Dwa mecze jednak nie odbędą się ze względu na udział zespołów w europejskich pucharach. Niemniej kilka pojedynków się odbędzie. Jednym z nich będzie konfrontacja Shamrock Rovers z drużyną UC Dublin. Oba zespoły walczą o różne cele w aktualnych rozgrywkach.

Shamrock Rovers jest dość silnym zespołem w sezonie 2013. Zajmują piąte miejsce z 34. oczkami na koncie. Muszą jednak gonić pozostałą czwórkę - do trzech zespołów tracą pięć punktów. By zatem włączyć się do walki o europejskie puchary potrzebują wygrywać z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, a takim na pewno jest ich dzisiejszy rywal. Forma gospodarzy w lidze jest całkiem wysoka. Na cztery mecze, wywalczyli 10 punktów. W między czasie niestety ulegli w towarzyskim meczu z Birmingham, który wyadawał się być kompletnie niepotrzebnym.

W świetnej dyspozycji jest pomocnik gospodarzy, Sean O'Connor. W ostatnich kilku potyczkach, strzelił trzy gole. natomiast w ostatniej kolejce przeciwko wyżej notowanemu Derry City, strzelił dwa gole dające trzy punkty Shamrockowi. Będzie on dzisiaj ponownie istotną podporą zespołu Rovers. Gospodarze bez poważniejszych absencji.

Zespół UCD to ekipa, która walczy o utrzymanie w tym sezonie. Zajmują miejsce tuż nad barażami. Mają jednak tylko 4 punkty przewagi nad zespołem niżej, a od spadku dzieli ich również niska liczba oczek, bo zaledwie pięć. Będzie to też trzeci mecz ciągu ostatnich pięciu dni. Również rozegrali niepotrzebny mecz towarzyski przeciwko Aberdeen (0:4), a wcześniej zremisowali w ważnym meczu z Droghedą. Dzisiaj na pewno mogą to odczuć. 

Obie drużyny dzieli przepaść w tym sezonie. Gospodarze spisują się naprawdę solidnie i jeśli nie będą zaliczać zbędnych wpadek to powalczą o puchary. Zatem dzisiaj muszą wygrać z gośćmi. Ekipa UCD nie ma żadnych argumentów i sądzimy, że tutaj nie powinniśmy być świadkami niespodzianki. Typujemy wygraną Shamrock Rovers w tym spotkaniu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Shamrock wygra, 1.20 Unibet