JPL: Cercle Brugge vs. Kortrijk


Kilka spotkań w Jupiler Pro League przed nami. Najciekawiej jednak wygląda mecz ekip, które w ostatnim czasie potrafią zdobywać sporo punktów. Mianowicie, Cercle Brugge podejmie na swojej murawie KV Kortrijk. Oba kluby grają nadzwyczaj dobrze w ostatnim czasie. Kto zatem wygra i dzisiaj?

Cercle Brugge to zespół, który w poprzednim sezonie bronił się przed spadkiem. Obecnie mają szansę pchać się nawet do grupy mistrzowskiej. Zajmują miejsce ósme w tabeli. Ponadto nie przegrali od pięciu spotkań. Ostatnie dwa ligowe pojedynki to zwycięstwa, bez straty bramki. Są zatem bardzo silni w obecnym sezonie i mogą namieszać.

Kadra gospodarzy jest bardzo solidna. Nie mają też poważniejszych absencji kadrowych przed dzisiejszym pojedynkiem. Niedawno wrócił po zawieszeniu Van Acker i szybko udowodnił, że jest istotnym zawodnikiem drużyny - zapewnił wygraną przeciwko Beveren. Ponadto również Etock oraz Uchebo będą dzisiaj dostępni. Kadra będzie zatem mocna.

KV Kortrijk również miesza w obecnych rozgrywkach. Zajmują lokatę wyżej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Ponadto na pięć ostatnich spotkań wygrali aż cztery. Rywale byli z najwyższej półki. Ograli Anderlecht Brukselę oraz Club Brugge. W ostatniej rundzie pokonali Oostende 2:0. Mało tracą co przed dzisiejszym meczem dodaje smaczku.

W poprzednim sezonie oba zespoły grały między sobą bardzo równo. I obecnie powinno być bardzo ciekawie. Obie drużyny prezentują obecnie najwyższy poziom w Jupiler Pro League. Sądzimy, że będzie to pojedynek walki. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na dzisiejszy pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.92 Unibet