JPL: Charleroi vs. Cercle Brugge


Ogromnie ważne spotkanie przed nami w Jupiler Pro League. Dojdzie bowiem do konfrontacji, w której jeden z zespołów musi wziąć się do roboty jeśli ma zamiar utrzymać się w elicie piłkarskiej w Belgii. Mecz pomiędzy Charleroi, a Cercle Brugge jest najistotniejszym dla gości. Czy stać ich w końcu na zwycięstwo i walkę o utrzymanie?

Gospodarze tej batalii nie są ekipą, która ma potencjał. Zajmują dwunaste miejsce i powinni się utrzymać w lidze - 7 punktów przewagi. Mimo to nie będą chcieli odpuścić dzisiejszej konfrontacji, choć ostatnia dyspozycja Charleroi jest fatalna. Pięć poprzednich spotkań to tylko jedna wygrana i to z Lierse. Kolejne pojedynki przegrali - z Anderlechtem czy Leuven. Dzisiaj ponownie będzie im ciężko o punkty, choć rywal z dołu tabeli to ma jednak nóż na gardle.

Dzisiejszy mecz gospodarze zagrają bez podstawowego defensora, N'Gangi (22/0). To spora strata dla tej formacji i może skutkować mniejszą pewnością w obronie. 

Cercle Brugge gra fatalny sezon, ale mają sporo pecha w swoich spotkaniach. Kiedy już wygrywali spotkania, nagle czerwona kartka i kończyli najczęściej remisem. Limit pecha musi się jednak wyczerpać, ponieważ to ostatni dzwonek by walczyć o utrzymanie. Mają dwa mecze zaległe i muszą je najlepiej wygrać by dogonić dwa zespoły wyżej. Stać ich na to, ponieważ ostatnio widać było, że mają wolę walki. Ze Standardem Liege ledwo przegrali, a nie byli zespołem zdecydowanie zdominowanym.

Dzisiaj goście zagrają w niemal pełnym składzie. Na pewno zobaczymy Bakengę (19/6 napad) oraz Uchebo (23/2 napad), a to najistotniejsza wiadomość. Mają kilku dobrzych kopaczy, którzy muszą wziąć brzemię na siebie i zacząć walczyć.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się triumfem Cercle Brugge. Poprzednie sezony to również przewaga po stronie Cercle Brugge. Mają oni "smykałkę" na rywala. Dzisiaj ponownie muszą to wykorzystać. Nie mają nic do stracenia! Cercle Brugge dzisiaj wygra, to nasz typ na to zdarzenie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cercle wygra, 2.65 Unibet