JPL: Club Brugge vs. Anderlecht Bruksela


Hitowy pojedynek podczas rozgrywek Jupiler Pro League. Mianowicie zmierzą się odwieczni rywale. Club Brugge zagra na własnej murawie z Anderlechtem Bruksela. Oba zespoły to potentaci do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Tym samym powinniśmy być świadkami bardzo widowiskowego meczu.

Club Brugge w tym sezonie gra bardzo solidnie. W JPL jeszcze bowiem nie przegrali i zajmują drugie miejsce. Wiele zmieniło się w podejściu zawodników po odpadnięciu z Ligi Europy - w dwumeczu ze Śląskiem Wrocław. Od tamtej pory wygrywają niemal wszystko w lidze, a jedyne punkty stracili remisując z Zulte oraz Gandawą, czyli zespołami, które również mają aspiracje do walki o najwyższe laury.

Kadra gospodarzy wygląda bardzo solidnie. Liderem zespołu jest ex-zawodnik Anderlechtu Bruksela, Tom De Sutter - już trzy gole na koncie - dzisiaj również będzie kluczową postacią w zespole gospodarzy. Ponadto w podstawowej jedenastce powinniśmy ujrzeć Waldemara Sobotę, który w poprzedniej kolejce zadebiutował. Spora szansa zatem przed reprezentantem Polski, by się pokazał przed swoją, nową publicznością.

Anderlecht Bruksela jak co roku będzie walczyć o mistrzostwo kraju. Aktualnie plasują się na czwartym miejscu, a to ze względu na dwie porażki - z Zulte i Lokerenem. Niemniej pozostałe spotkania to już same triumfy. Dzisiaj jednak będą chcieli nadrobić do czołowej trójki. Ponadto kadrowo również wyglądają mocno, gdyż tylko jedna postać nie zagra - Ronald Vargas. Pozostali zawodnicy są w pełni sił. Mankamentem jednak mogą być morale, ponieważ przegrali w ostatnim meczu Ligi Mistrzów.

Oba zespoły toczą bardzo często wyrównane pojedynki. Ostatnie to głównie rezultaty 1:1. Tym razem w obecnym sezonie oba zespoły prezentują mocno ofensywny futbol. Spodziewamy się zatem sporej liczby bramek. Stąd też nasza sugestia na powyżej 2.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.60 Unibet