JPL: Club Brugge vs. Lokeren


Istotny mecz w Jupiler Pro League. Dwa zespoły, które walczą o czołowe miejsca w lidze podejmą dzisiaj walkę. Club Brugge, które jest w lekkim kryzysie, podejmie Lokeren. Gospodarze są faworytami. Niemniej nie są w tej chwili w optymalnej formie, co może nam dać bardzo ciekawy mecz.

Club Brugge nie gra w ostatnim czasie zbyt dobrze. Plasują się co prawda na piątym miejscu w tabeli, ale tracą notorycznie punkty. Mianowicie, przegrali trzy ostatnie mecze. W dodatku rywale nie należeli do najwyższej półki. W ostatnim starciu, ulegli też w derbach przeciwko Cercle, co podburzyło morale zespołu. Dzisiaj jednak, wielkie napięcie w drużynie gospodarzy. Sami kibice domagają się triumfu.

Gospodarze podejdą do dzisiejszego spotkania w bardzo silnym składzie. Do drużyny wrócił Tom de Sutter, który chwilowo pauzował za kartki. Ponadto w podstawowym składzie powinien wystąpić Waldemar Sobota. Dzisiaj gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę. Powinni zagrać ofensywnie, co ma dać upragniony triumf.

Lokeren to ekipa, która potrafi namieszać w lidze. Udowadniają to już od kilku sezonów. Aktualnie zajmują siódme miejsce w tabeli i ponownie będą walczyć o czołowe miejsce w JPL. Forma gości poprawiła się w ostatnim czasie. Nie przegrali od trzech spotkań, a dwa ostatnie starcia wygrali. W dobrej formie są De Pauw oraz Harbaoui. Obaj mają i dzisiaj namieszać w Brugii.

W ostatnich sezonach to zespół gospodarzy dominuje w rywalizacji pomiędzy tymi klubami. Club Brugge wygrał cztery z ostatnich sześciu konfrontacji, raz padł remis, a i jednym zwycięstwem może się pochwalić zespół Lokeren. Dzisiaj to jednak gospodarze mają nóż na gardle. Typujemy zatem ich wygraną w dzisiejszym boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brugia wygra, 1.80 Unibet