JPL: Club Brugge vs. Zulte-Waregem


Niedzila z Jupiler Pro League wygląda bardzo atrakcyjnie. Pierwszym bojem, na który trzeba zwrócić uwagę będzie mecz Clubu Brugge z ekipą Zulte Waregem. Obu ekipom nie powiodło się w europejskich pucharach. Dzisiaj będą walczyć o punkty i poprawę morale. Gospodarze wyglądają na znacznie lepiej przygotowanych, ale może Zulte zaskoczy.

Club Brugge sezon rozpoczął dobrze. Dwa triumfy w Jupiler Pro League. Najpierw pokonali na swoim stadionie Charleroi 2:0, a w kolejnym nie bez kłopotu wygrali z Oostende 2:1. Niemniej przeciwko beniaminkowi zagrali składem częściowo rezerwowym ze względu na rewanż w Lidze Europy. Na nic się to jednak nie zdało. Zespół odpadł po kolejnym, pięknym pojedynku ze Śląskiem. Oba zespoły pokazały w obu meczach niebywałą wolę walki. Szybkie odpadnięcie z europejskich pucharów na pewno będzie miało wpływ przed dzisiejszym meczem.

Przeciwko Śląskowi zespół zagrał nieźle. Wydaje się jednak, że trener gospodarzy popełnił błąd. Dopiero w drugiej połowie na murawie pojawił się Rafaelov, który szybko wpisał się na listę strzelców. Izraelczyk jest na pewno potrzebnym zawodnikiem w napadzie i wraz z De Sutterem oraz Lestiennem mają tworzyć świetnie, ofensywne trio. Dzisiaj mają pokazać swoją moc przeciwko Zulte.

Zulte-Waregem to zespół, który w poprzednim sezonie został nieoczkiwanym vice mistrzem. Dzięki temu dostali szansę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Niestety szybko zostali sprowadzeni na ziemię. PSV bez kłopotu wygrało 5:0 w dwumeczu. Zulte ukazało problemy w defensywie, ale na pewno byli ambitni. W JPL natomiast idzie im nieźle. Dwa zwycięstwa na start. Warto jednak dodać, że rywale nie należeli do najlepszych. Dopiero dzisiaj poważniejszy test przed nimi. Dużo zależeć będzie od tego czy Leye się przebudzi oraz od postawy młodego Hazarda. Jeśli oni zagrają na wysokim poziomie to Essevee powinno powalczyć.

Poprzedni sezon przyniósł nam sporo emocji związanych z meczami obu ekip. W dwóch starciach padło aż 14 goli. Patrząc na ofensywny charakter gospodarzy oraz ich dziurawą defensywę, możemy być ponownie świadkami sporych wyników. Stąd też typujemy powyżej 2.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet