JPL: Genk vs. Gent


Bardzo ważny pojedynek w Jupiler Pro League i to nie tylko dla samych zainteresowanych. Walkę podejmować będą Genk oraz Gent. Oba kluby mają jeden cel - przełamanie fatalne dyspozycji. Tym samym mecz powinien być bardzo ciekawy. Spodziewamy się zarazem bardzo efektownego pojedynku.

KRC Genk (@ 1.90) ma na celu walkę o europejskie puchary w tym sezonie. Wciąż są na dobrej drodze by spełnić te cele, gdyż plasują się na szóstym miejscu w tabeli. Niemniej forma gospodarzy pozostawia wiele do życzenia. Cztery porażki z rzędu mówią same za siebie. Zatem gospodarze muszą wziąć się w garść i budować morale. Sezon zasadniczy kończy się bowiem niebawem, a za plecami czai się kilka klubów by wskoczyć do TOP6.

Problemem Genku jest brak skuteczności. Jedyną, wyróżniającą się postacią jest Vossen. Ten napastnik ostatnimi czasy jest bardziej playmakerem. Wytwarza mnóstwo okazji, ale jego partnerzy nie mogą wykorzystać sytuacji stuprocentowych. Niemniej to właśnie Vossen powinien dostawać piłki w świetnych sytuacjach. To jest główny problem - brak współpracy w drugiej linii. To musi się zmienić.

KAA Gent (@ 3.80) podobnie jak ich dzisiejszy rywal, zmaga się z kłopotami z formą. Trzy ligowe mecze to porażki, a mieli przecież gonić czołową szóstkę. Obecnie tracą sporo i dzisiejszy pojedynek będzie dla nich kluczowym. Wszyscy liczą na to, że i Pedersen przełamie  i ponownie zacznie trafiać.

W ostatnich trzech meczach pomiędzy tymi zespołami wygrywał Genk. Wcześniej udało się to Gandawie. Ponadto w czterech ostatnich konfrontacjach padało sporo bramek. I dzisiaj powinno paść sporo bramek - dlaczego? Ponieważ liczymy na spore przełamanie z obu stron. Powyżej 3.5 gola to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola @ 3.05 Unibet