JPL: Lokeren vs. Anderlecht Bruksela


Jupiler Pro League wciąż nie wiemy kto zdobędzie tytuł mistrzowski. Dzisiaj bardzo ważny mecz pomiędzy Sporting Lokeren, a ekipą Anderlechtu Bruksela. Fiołki muszą wygrać z dużo słabszym przeciwnikiem. W innym wypadku mogą stracić fotel lidera. Uda im się dzisiaj wypełnić cel?

Lokeren szczęśliwie awansował do czołowej szóstki. Niestety w tej fazie już jednak nie poszło im najlepiej. Są zdecydowanym outsiderem w aktualnej fazie i już mogą być pewni ostatniego miejsca w grupie mistrzowskiej. Wygrali zaledwie jeden mecz, a aż pięć przegrali. Ostatnie dwa pojedynki również kończyły się porażkami - z Zulte oraz Clubem Brugge. Ekipa mocno odstaje, nie wytrzymali też tempa jakie narzucili rywale. Stąd też wydaje się, że Lokeren już nie wywalczy punktów do końca sezonu.

Anderlecht Bruksela natomiast na samym starcie stracił nieco punktów. Na szczęście w odpowiednim momencie ustabilizowali swoją formę i wciąż przewodzą w tabeli. Mają dwa punkty przewagi nad Clubem Brugge oraz czarnym koniem rozgrywek, Zulte-Waregem. Muszą zatem ostatnie mecze wygrać by bez komplikacji zdobyć tytuł. Dzisiaj powinni zwyciężyć bez żadnego ale, gdyż ostatni mecz, najprawdopodobniej o tytuł zagrają właśnie z ekipą Essevee.

Na dzisiejszy mecz, trener Van den Brom nie mógł skorzystać z dwóch kopaczy. Nie zagrają bowiem: Gillet (31/6 pomoc), a także Safari (19/0 obrona). Zespół ten, ma jednak niezwykle solidną i szeroką kadrę, która na pewno powinna podołać w meczu z Lokerenem. Jest świetnie prosperujący Mbokani oraz De Sutter. Są dużo silniejsi i dzisiaj powinni to wykorzystać.

Anderlecht wygrał sześć ostatnich spotkań z Lokerenem. W tym sezonie spotkali się już trzykrotnie. Wygrali odpowiednio: 3:0, 2:0 i 3:0. Zatem Lokeren nawet nie trafił do siatki Fiołków. Dzisiaj powinno być podobnie. Zespół, w którym gra Wasyl jest dużo solidniejszy i muszą ten mecz wygrać. Anderlecht Bruksela wygra bój ze Sportingiem.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anderlecht wygra, 1.45 Unibet

Mecz dostępny w Unibet TV!