JPL: Mons vs. KAA Gent


Kolejny, interesujący pojedynek w Jupiler Pro League. Aktualny outsider ligowy, RAEC Mons zagra u siebie z zespołem, który również jest w lekkim zachwianiu formy, KAA Gentem. Goście potrzebują zwycięstw, ponieważ mają nie lada kłopoty z awansem do grupy mistrzowskiej. Dzisiaj są faworytami, ale łatwo nie będzie.

RAEC Mons kompletnie nie radzi sobie w obecnym sezonie w rozgrywkach Jupiler Pro League. Ostatnie miejsce w tabeli, a i strata do pozostałych drużyn rośnie. Ostatnie spotkania wyglądają jednak niezwykle optymistycznie. Wygrali dwa z czterech spotkań, a i jeden zremisowali przeciwko Zulte-Waregem. Porażkę ponieśli przeciwko Cercle Brugge. Przed dzisiejszym meczem nie mają poważniejszych braków kadrowych.

KAA Gent to zespół, który co roku walczy o europejskie puchary. W obecnych rozgrywkach plasują się dopiero na ósmym miejscu i do szóstej lokaty tracą sześć oczek. Gandawa na trzy ligowe mecze wygrała tylko jeden. W międzyczasie ulegli Anderlechtowi oraz w ostatnim meczu przeciwko Clubowi Brugge. Dzisiaj przyjezdni będą szukać kompletu w Mons.

Goście mają spore braki kadrowe przed dzisiejszym meczem. Wciąż nie ma podstawowego bramkarza Boeckxa (10/0). Nie ma również: El Ghanassyego (20/5 napad)Diogo (13/2 obrona), Kage (15/2 pomoc). Są to niezwykle istotne absencje. Dzisiaj mogą się one po raz kolejny odbić na grze ekipy z Gandawy.

Obie drużyny w ostatnich latach rozegrały sporo spotkań. Dominuje ekipa Gandawy, aczkolwiek dzisiejszym meczu może dojść do przełamania. Mons gra bardzo solidnie i pragną uniknąć spadku, a to już ostatni dzwonek. Ponadto Gandawa jest mocno osłabiona. Podwójna szansa w kierunku gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Mons lub remis, 1.55 Unibet