JPL: Standard Liege vs. Club Brugge


Wielkie hity w Jupiler Pro League przed nami w niedzielne popołudnie. Pierwszym z nich, będzie mecz Standardu Liege z zespołem Clubu BruggeObie drużyny w ostatnim czasie dość słabo grały w swoich starciach. Zatem dzisiaj będzie bardzo istotny mecz dla jednej, jak i drugiej strony.

Standard Liege po genialnym początku sezonu, złapał niemałą zadyszkę. Niemniej najistotniejsze dla gospodarzy jest to, że wciąż przewodzą w tabeli. Standard w ostatnich kilku spotkaniach wygrał tylko z Gentem. W ostatni czwartek ulegli natomiast po raz drugi przeciwko Salzburgowi. Tym razem ulegli na własnej murawie 1:3. Widać, że występują u gospodarzy niemałe kłopoty w formacji defensywnej.

Gospodarze nie mają poważniejszych problemów kadrowych. Jedyną absencją przed dzisiejszym meczem, będzie brak pomocnika, Bulota (8/0). Natomiast w obronie, czy napadzie nie ma żadnych braków. W linii ataku zobaczymy rewelacyjny, młody duet Ezekiel-Batshuayi. Obaj strzelcy trafili łącznie szesnaście razy do siatki rywali w ligowych pojedynkach. Zatem i dzisiaj będą szukać swoich szans.

Clube Brugge również nie gra najlepiej w ostatnim czasie. Jednak są wysoko w tabeli - trzecie miejsce. Zespół w ostatni weekend ostatecznie ocknął się po trzech porażkach z rzędu. Wygrali bowiem z Lokerenem 1:0. Kadrowo również wyglądają bardzo przyzwoicie. Zabraknie jednak defensoera Engelsa (12/2). Niemniej pozostali, ważni kopacze są w szerokiej kadrze meczowej. Ponadto w pierwszym składzie powinien zagrać Waldemar Sobota.

Oba zespoły między sobą grają bardzo zaciekłe spotkania. Często pada spora liczba goli. W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 4:2 dla Brugii. Mecz ten rozegrany w Liege. Dzisiaj ponownie liczymy na sporą liczbę goli. Tym samym, typujemy to, iż oba zespoły trafią do siatki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.65 Unibet