JPL: Waasland-Beveren vs. Cercle Brugge


Mecz dwóch, znacznie słabiej spisujących się drużyn w Jupiler Pro League przed nami. Oba te zespoły łączy jedno - priorytetowy cel to utrzymanie w lidze. Waasland-Beveren podejmie Cercle Brugge. Oba zespoły potrafią zaskoczyć swoich przeciwników. Zatem kto kogo zaskoczy dzisiaj?

Waasand-Beveren to słaby zespół w obecnym sezonie. Aktualnie zajmują przedostatniemiejsce i nie wiedzie im się najlepiej. W ostatnich pięciu spotkaniach, zdobyli zaledwie cztery punkty. W ostatniej kolecje, dość niespodziewanie ukradli oczka Standardowi Liege. Zremisowali na terenie rywala 2:2 i tym samym poprawili sobie morale. Czasami są to jednak tylko błyski, a nie zwiastuny lepszej formy.

Kadra gospodarzy będzie dzisiaj okrojona. Mianowicie aż dwójka zawodników będzie zawieszona na ten mecz. Nie zagrają: Henkens (13/2 pomocnik) oraz Sibum (12/0 pomocnik). Druga linia będzie zatem dość solidnie osłabiona. Kadra nie jest zbyt szeroka i tym samym brak tej dwójki może mieć wpływ na ich dzisiejszy wynik meczu.

Cercle Brugge to zespół, który cudem uniknął spadku w poprzednim sezonie. Ogółem szło im fatalnie i zdobywali mało punktów, głównie przez ogromnego pecha. W sezonie 2013/14 ma być inaczej i na początku wygląda to... wbrew pozorom nieźle. Znajdują się na 12. pozycji, a i nie przegrali od czterech spotkań. Rewelacyjnie zagrali w swoim ostatnim meczu, z Clubem Brugge (2:0). Takie wyniki poprawiają kondycję zespołu. 

W poprzednim sezonie na stadionie w Beveren, to gospodarze wygrali 2:0. Natomiast w Brugii padł wynik 2:2. W tym roku, to już jednak Cercle wygląda znacznie solidniej. Ukazują to w ostatnich kolejkach. Mają też solidniejszą kadrę z Uchebo na czele. Liczymy zatem na podwójną szansę w kierunku przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cercle lub remis, 1.65 Unibet