JPL: Zulte-Waregem vs. Anderlecht Bruksela


Wielki hit w Jupiler Pro League przed nami. Dwa zespoły, które bezpośrednio będą walczyć o tytuł mistrzowski rozegrają ze sobą mecz na Regenboogstadion. Zulte-Waregem zagra z liderem, Anderlechtem Brukselą. Wielki mecz przed nami, który będzie chyba najważniejszym w tym sezonie.

Zespół Essvee (czyli Zulte) gra rewelacyjny sezon. Aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli i po wczorajszej porażce Standardu Liege wydają się być jedynym zespołem, który może zagrozić Fiołkom w walce o tytuł. Niemniej sami zawodnicy Zulte wciąż zaskakują. Ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu to dwa różne zachowania. Wcześniej przegrali, wygrany mecz ze Standardem - z 3:1 na 3:4. Natomiast poprzednie spotkanie przeciwko Clubowi Brugge wygrali 4:3, w dodatku na terenie rywala. Mecz był niezwykle emocjonujący. Ten mecz na pewno podbudował morale zespołu i dzisiaj to na pewno im się przyda, w ich najważniejszym spotkaniu w sezonie.

Anderlecht natomiast po świetnym sezonie zasadniczym, nieco się zapowietrzył w fazie mistrzowskiej. Pierwsze trzy kolejki to zaledwie dwa punkty dla Fiołków. Na szczęście w poprzedniej rundzie spokojnie ograli Lokeren 3:0. Pokazali wreszcie pazur i trener van den Brom może być zadowolony. Jeszcze jednak daleko do wymarzonego sukcesu, który miał być na wyciągnięcie ręki. Dzisiaj szkoleniowiec gości musi koniecznie podejść bardzo poważnie do tego spotkania.

Kadrowo goście nie wyglądają źle. Mimo otrzymania czerwonej kartki, Deschacht w poprzednim meczu, może dzisiaj zagrać. Jest to bardzo ważna informacja. Brakuje wciąż jednak Mbokaniego, którego ewidentnie brakuje w zespole Fiołków. Na szczęście w napadzie świetnie spisuje się De Sutter, który strzelił już 12 goli w tym sezonie. Dzisiaj gra ponownie będzie pod niego.

Zulte-Waregem już raz pokonało zespół Fiołków. Niemniej było to w Brukseli. W Waregem natomiast, świetnie czuje się zespół Anderelchtu, który nie przegrał tutaj od bardzo dawna. Ostatnie trzy mecze to dwie wygrane Fiołków i remis. Dzisiaj jeśli marzą ponownie o tytule to nie mogą przegrać, stawiamy zatem na ich wygraną, niemniej w wypadku remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anderlecht Bruksela (DNB), 1.40 Unibet