Jupiler Pro League: Germinal Beerschot vs. OH Leuven


     Bardzo ciekawie wbrew pozorom zapowiada się dzisiejszy mecz w Jupiler Pro League. Będzie to pojedynek dwóch chaotycznych i mniej znanych ekip. Gemrinal Beerschot podejmie na własnej murawie ekipę, Oud-Heverlee Leuven. Oba zespoły różni parę miejsce w tabeli, a w rzeczywistości są to jedynie 3 punkty. W takim razie powinniśmy się spodziewać dość ciekawego widowiska.

     Germinal Beerschot jest zespołem, który od niemal zawsze przeplata lepsze występy, słabszymi. Ostatnia forma to jednak ta gorsza seria przez co spadli na jedenastą pozycję w tabeli, mają natomiast 14 zgromadzonych punktów. Ich ostatnie wyniki to porażki z Genkiem i Mons, a także udany mecz z Gandawą na własnym boisku i ostateczny remis 2:2. Przeciętna forma jest spowodowana kilkoma brakami w składzie. Dzisiaj nie zagrają wciąż niebecni: WuytensDayanMalul. Większość od dawna niedostępi,jednak Malul dopiero od niedawna i widać jego brak w linii obrony. Do kadry jednak dwaj pierwsi mają wrócić na kolejny mecz, na pewno trenera Kostera raduje powrót Wuytensa, ponieważ to dobry defensor i doświadczony. Do tego jednak jeszcze czas, dzisiaj muszą koniecznie skupić się na rywalu, ponieważ jest w ich zasięgu.

     OH Leuven to także ekipa, która miksuje swoje rezultaty. Raz grają genialnie i potrafią pokonać Club Brugge 4:1, a raz pójdzie tragiczny mecz jak z Oostende w pucharze i żegnają się z turniejem. Ostatnio jednak widać u przyjezdnych genialny przebłysk. Poza zwycięstwem z Brugią odnotowali gładkie wygrane z: Charleroi 4:0 oraz Waaslandem 5:2! To dość wysokie wyniki, na 3 mecze strzelili 13 bramek!!! Tracąc zaledwie 3... To już jest warte uwagi. Goście mają przebłyski i aktualnie swoje 5 minut. W dodatku, w kadrze zabraknie jedynie Thompsona (7/0 obrona). Całą resztę ujrzymy na boisku Germinalu. 

     H2H wyrównane, ale i bramkowe. Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to 2:1 i 3:2, zawsze dla gospodarzy. Patrząc też na formy obu zespołów wygląda na to, że i tutaj powinien paść wysoki wynik, a kurs na powyżej 2.5 gola jest dość sympatyczny. Polecam zatem tym na over 2.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.52 Unibet