Jupiler Pro League: Lokeren vs. Anderlecht


Zaciekłe starcie przed nami w Jupiler Pro League. Przed nami zdecydowany hit kolejki. Zmierzą się ze sobą dwa czołowe kluby ligi, choć obecność w czołówce jednego z nich jest na pewno ciekawostką. Mianowicie chodzi o Lokeren, które podejmie zdecydowanego pretendenta do tytułu - Anderlecht Brukselę. Fiołki nie będą miały łatwo, mimo to są faworytami. Czy wygrają?

Gospodarze grają swój najlepszy sezon. Zajmują w tej chwili trzecie miejsce. W przypadku ewentualnego sukcesu w dzisiejszym meczu i potknięciu Waregemu wskoczą na miejsce vice lidera co było by jeszcze większym szokiem! Lokeren to zespół, który gra swoje mimo przeciętnej kadry. Zawodnicy rozumieją się bardzo dobrze na murawie i to jest ich klucz do sukcesu. Po nowym roku w jedynej rozegranej kolejce rozbili OH Leuven aż 6:2! W dodatku mecz odbył się na terenie przeciwnika. Dzisiaj na pewno nie odpuszczą Fiołkom spotkania i zapowiada się wielka batalia.

Lokeren zagra dzisiaj bez swojego podstawowego golkipera, Barryego (19/0). Zastąpi go nieźle grający Lazić (4/0). W linii defensywy zabraknie Taravela (16/1). Linia pomocy natomiast musi się obejść bez Patosiego (22/7)Harbaoui (21/7 napad) to kolejna absencja w zespole. Widać, że lista jest długa i dość poważnie wygląda. Przez te braki mogą dzisiaj ulec.

Zespół w którym gra Wasyl spisuje się fenomenalnie. Zdecydowanie przewodzą stawce i nikt nie powinien ich powstrzymać. W nowy rok również weszli bardzo dobrze. Awansowali do kolejnej fazy pucharu Belgii eliminując Gandawę. W JPL natomiast rozegrają dopiero dzisiaj pierwszy mecz, ponieważ ze względu na warunki atmosferyczne poprzedni został odwołany. Okres przygotowawczy wykorzystali bardzo dobrze i zapowiada się, że dzisiaj powinni zdominować rywala.

Kadra ekipy z Brukseli jest również osłabiona. Na pewno nie zagra Mbokani (15/15 napad). Jest to kluczowy snajper zespołu. Jednak De Sutter czy Iakovenko również grają nieźle i któryś z nich, zapewne ten pierwszy, zastąpi godnie Mbokaniego. W zespole też nie pojawi się Biglia (21/3 pomoc), któr wzbudził zainteresowanie kilku klubów. Zastąpić go powinien Praet, który gra bardzo dobry sezon.

Pierwszy mecz obu tych ekip w tym sezonie zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Anderlechtu - 3:0. Dwa gole zdobył wtedy Mbokani, lecz dzisiaj ktoś na pewno go zastąpi. Absencje w zespole gospodarzy są dużo poważniejsze i cięższe do zastąpienia ze względu na przeciętną ławkę rezerwowych. Sugerujemy zatem, że to zespół Wasyla zwycięży w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Anderlecht wygra, 1.70 Unibet