Kto trenerem PSG?


Arcyciekawie zapowiada się wybór nowego menedżera w zespole Paris St. Germain. Wiele się o tym mówi. Podobno aktualny szkoleniowiec, najprawdopodobniej odpuści zespół. Ancelotti  jest łączony z Realem Madryt. Nie jest to jeszcze przesądzone, ale już bardzo blisko do tego by sfinalizować ten trenerski transfer.

Paris St. Germain to mistrzowie Francji z poprzedniego sezonu. Ponadto wywalczyli też ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Zatem dziwna sytuacja by szkoleniowiec miał opuścić drużynę. Niemniej wiele na to wskazuje. Ancelotti zachęcany jest w Relu sporymi pieniędzmi, a i również Królewscy to po prostu zespół, który każdy marzy prowadzić. Stąd też po tym jak Jose Mourinho odszedł do Chelsea Londyn to właśnie wciąż aktualny trener PSG jest łączony z Realem.

Ancelotti również zachęcany jest przez swojego aktualnego pracodawcę. Niemniej nie daje się przekonać. Wydaje się zatem, że dwójka kandydatów będzie rywalizowała o miejsce w zespole mistrzów Francji. Do PSG pragnie dołączyć Mancini. Niemniej wydaje się to mało realne. Nie zrobił on zbyt wiele ze swoim poprzednim zespołem, Manchesterem City. Teraz pragnie przejąć świetnie prosperujące PSG.

Innym i znacznie barziej realnym, wydaje się być przyjście Fabio Capello. Włoski trener aktualnie prowadzi zespół Rosji. Z naszymi wschodnimi sąsiadami zrobił kawał niezłej roboty, ale jednak wróci najprawdopodobniej po kilku latach do klubowej drużyny. Wydaje się być najpewniejszym kandydatem. Ma potencjał i potrafi stworzyć znakomity zespół, szczególnie, że tutaj ma spore podstawy do tego by kontynuować znakomitą passę PSG.

Wykluczamy pozostanie Ancelottiego. Musiałby dostać bajeczną kwotę, ale na to się nie zanosi. Mancini naszym zdaniem jest za słaby na prowadzenie mistrzów Francji. Nie poradzi sobie z takim zespołem. Największe szanse dajemy Fabio Capello. Nadaje się mentalnie do prowadzenia tego zespołu. Typujemy zatem to, iż Capello będzie szkoleniowcem PSG.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Capello trenerem, 1.45 Unibet