Który trener straci posadę?


Wiele spekulacji oraz plotem rozpuszczają media w sprawie przyszłości wielu menedżerów. Powinno się sporo dziać w najbliższym czasie. Mówi się o kilku spektakularnych roszadach. Warto zatem przyjrzeć się bliżej kilku przypadkom. W Premier League oraz w Primera Division może dojść do bardzo interesujących zmian.

W angielskiej ekstraklasie mówi się, iż Paul Lambert ma opuścić ekipę Aston Villi. Po tym jednak jak wygrali niespodziewanie z Liverpoolem wiele się zmieniło. Ostatnie porażki ponownie ukazały, że ekipa z Birmingham jest słaba i być może potrzebna jest zmiana w AV. Naszym zdaniem szybko jednak nie powinno dojść do zmiany trenera w tej ekipie.

Manchester City to zespół dość skomplikowany. Jest to spowodowane między innymi konfliktami. Ostatnio sporo mówi się o kłótni Manciniego Balotellim. Stąd też pozycja trenera The Citizens jest zagrożona, szczególnie, że zespół City ma marne szanse na obronę tytułu. Przez to możey zasugerować, iż warto postawić parę groszy na to, iż to Mancini opuści jako pierwszy zespół mistrzów Anglii, kurs 12.00 w Unibet.

Więcej szans na opuszczenie swojego aktualnego miejsca pracy ma trener zespołu Reading, który zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w tabeli - QPR zrównał się z nimi punktami. McDermott to szkoleniowiec, który naszym zdaniem jest najbardziej zagrożony. Zespół ten gra fatalnie. Rzadkie przebłyski nie dają wyników i tutaj możemy się pokusić o wyższą stawkę. McDermott straci pracę najszybciej to nasz zakład po kursie 4.00 w Unibet.

W La Lidze ciekawa i wciąż niejasna jest sytuacja Jose Mourinho. Zespół Realu Madryt stracił już na pewno szanse na tytuł. Wciąż mogą jednak zabłysnąć w Lidze Mistrzów. Dlatego naszym zdaniem pozostanie on trenerem co najmniej do 1.02.2013 roku. Sugerujemy, że prezes Któlewskich zwolni trenera dopiero po ewentualnym odpadnięciu z elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów. Naszym typem jest zatem to, iż The Special One zostanie na stanowisku do 1.02.2013 po kursie 1.15 w Unibet.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!