CdR: Atletico Madryt vs. Real Madryt


Przed nami kolejne, derbowe spotkanie w Copa del Rey. Dojdzie bowiem do rewanżu w półfinale rozgrywek. Atletico Madryt będzie gospodarzem meczu z Realem. Pierwsza konfrontacja najprawdopodobniej da awans Królewskim. Niemniej ich rywale na pewno nie poddadzą się bez walki.

Atletico Madryt (@ 3.25) to zespół, który nawiązał walkę z najlepszymi w La Lidze. Niemniej w ostatnim czasie nieco osłabli. Porażka 0:3 na Santiago Bernabeu była dotkliwa. Odbiła się również w starciu ze słabą Almerią, gdzie ostatecznie przegrali 0:2. Zatem morale na pewno spadły. Ponadto zabraknie doświadczonego Davida Villi, co na pewno osłabia linię ataku.

Real Madryt (@ 2.20) powrócił na właściwe tory na każdej z płaszczyzn. W lidze dogonili czołówkę i mają taką samą liczbę punktów co ich dzisiejszy przeciwnik, czy też FC Barcelona. W swoim ostatnim, ligowym meczu Królewscy pokonali rewelacyjnego beniaminka, Villareal 4:2. Było to potwierdzenie siły dzisiejszych gości. Ponownie będą lekko faworyzowani, co nie jest niespodzianką.

Królewscy w ligowych konfrontacjach radzą sobie bez Cristiano Ronaldo i widać, że i bez niego są niezwykle silni. Rewelacyjnie spisuje się klubowy wychowanek, Jese Rodriguez, który wpisał się na listę strzelców w czterech spotkaniach z rzędu. Dzisiaj powinien dostać szansę gry od pierwszej minuty. Carlo Ancelotti nie powinien dzisiaj mieć zmartwienia w kwestii utrzymania korzystnego bilansu.

Ostatnie sezony przyniosły sporo wyrównanych batalii między obiema ekipami. Niemniej to Real Madryt musi dążyć do lepszych wyników ze swoim lokalnym rywalem. W zeszłym roku nieoczkiewanie zabrali im w końcu puchar Króla. Obecnie wydaje się być wszystko rozstrzygnięte. Gospodarze jednak nie poddadzą się bez walki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS @ 1.70 Unibet