Copa del Rey: Alcoyano vs. Real Madryt


     Dzisiaj, późnym wieczorem zostanie rozegrany mecz w ramach Copa del Rey. Mecz z góry skazywany na jednostronny może jednak okazać się dość ciekawym, zależnie od podejścia drużyn w tym spotkaniu. Alcoyano podejmie wielki Real Madryt. To jest ogromna atrakcja dla zespołu gospodarzy, którzy powinni się wzbogacić na biletach dzisiejszego wieczora. Czy będą w stanie postawić się Królewskim?

     Alcoyano to zespół ambitny i w Segundzie B (odpowiednik trzeciej ligi) radzą sobie bardzo dobrze. Zajmują trzecie miejsce w grupie trzeciej i pchają się do góry. Do lidera tracą naprawdę niewiele. W dodatku forma tej ekipy jest bardzo wysoka. Wygrali ostatnie 6 spotkań. Widać mają potencjał, choć to jedak niska liga... Na pewno przed własną publicznością będą chcieli się pokazać, ale to też może być zgubne. Jeśli faktycznie przyjdzie komplet ludzi to mogą być stremowani i wyjdą nici ze zrobienia niespodzianki. Kadra to mieszanka młodzieży z zawodnikami, którym kariera w wyższych klasach rozgrywek nie wyszła. Real jednak będzie musiał na pewno uważać na młodego, ambitnego kopacza, który będzie się chciał pokazać, a mianowicie chodzi o: Edu Silva (8/2 napastnik). Poza tym to zawodnicy przeciętni, półamatorzy. Real Madryt to potęga i widać, że potrafią grać nawet jeśli... im się nie chce. Pokazali to w spotkaniu z Mallorcą, gdzie Real rozegrał przeciętne zawody. Gdy jednak Mourinho zaczął ukazywać swoją złość, zespół z Madrytu nagle strzelił 3 bramki i ostatecznie wygrali 5:0 w gładki sposób. Trener Realu nie lubi lekceważyć rywala i nie cieszy się z wyników 2:0 gdzie tak naprawdę zawodnicy mogli zdziałać więcej. Dzisiaj The Special One da pograć częściowo rezerwie, ale kadra wciąż wygląda silnie. Na mecz na pewno nie pojadą: IkerRonaldoPepeMarceloRamosXabiCoentraoArbeloaKhedira oraz Ozil. W kadrze na ten mecz pojawili się zawodnicy młodzi i ci którzy dostają mało szans, m. in.: KakaAdanMorata. Poza tym w razie wypadku są Benzema Higuain. W takiej sytuacji wygląda to korzystnie w ekipie gości. Powinni sobie poradzić z Alcoyano.

     Przewaga kadrowa i nie tylko powinna przynieść triumf Królewskim i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Warto zatem pójść też w stronę bramek. Jak wspomniałem Mourinho nie lubi jak zespół lekceważy i gra poniżej oczekiwań w meczu. Powinno zatem paść sporo bramek. Zakład na powyżej 3.5 gola wygląda optymalnie - polecam!

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.78 Unibet