Copa del Rey: Barcelona vs. Malaga


Ponownie zawitamy w Copa del Rey. Dojdzie dzisiaj do meczu ekip, które dopiero co grały ze sobą. Jedna z nich zdominowała rywala. Barcelona podejmie na Camp Nou Malagę - ponownie. W niedzielę padł wynik 3:1 dla ekipy Vilanovy. Dzisiaj ponownie są ogromnymi faworytami i raczej małe szanse są po stronie gości by walczyć w tym dwumeczu o awans. 

Barcelona jak już wspominaliśmy w poprzedniej analizie gra fenomenalnie. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a ich przewaga nad zespołem Realu Madryt wzrosła do 18 punktów!!! Nad Atletico utrzymują 11 oczek przewagi. Są ekipą niepokonaną od ogromnie długiego czasu (z Celticiem w Lidze Mistrzów). Ostatnio ponownie pokazali swoją klasę w starciu z Malagą pokonując ją 3:1. Zagrali jak zwykle płynnie, dynamicznie ze sporą liczbą podań. Zapewne dzisiaj zagrają podobnie.

Na dzisiejszy mecz kadra na pewno nieco się zmieni. W podstawowym składzie raczej nie zobaczymy FabregasaIniesty. Na pewno wylądują na ławce rezerwowych. Szansę powinien dostać Thiago oraz David Villa lub Alexis Sanchez, którzy swój kunszt mogą głównie pokazywać w pucharach.

Malaga przez porażkę z Barcą nie wróciła na miejsce w TOP 4, które teraz zajmuje Betis. W dodatku taką samą liczbę punktów ma Rayo Vallecano i jest to ogromna niespodzianka w La Lidze. Bramkowo jednak wyglądają dzisiejsi goście dużo lepiej. Widać, że przyjezdni złapali nieco kryzysu, dwie porażki w lidze z rzędu. Grają zupełnie inaczej niż choćby z ekipą Realu Madryt, którą poskromili. Dzisiaj nie widać by mieli szanse na wygraną.

W kadrze zespołu zabraknie dwóch istotnych kopaczy. Zdecydowanie najważniejszego ogniwa Joaquina, a także Toulalana. Będzie to zatem jeszcze cięższy mecz niż ostatnio.

Reasumując, zespół Malagi jest bez wątpienia w dużo gorszej pozycji niż ich dzisiejszy rywal. Sądzimy, że Baskowie wygrają w bardzo gładki sposób i ponownie staną się dużo lepszą ekipą niż ich ponowny przeciwnik. Dzisiaj stawiamy handicap europejski na ekipę gospodarzy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Barcelona (EH -1), 1.44 Unibet