Copa del Rey: Mallorca vs. Deportivoa La Coruna


     Dzisiaj odbędzie się ostatni mecz tej rundy Copa del Rey. Będzie to wyrównany mecz pomiędzy dwiema podobnie spisującymi się zespołami. Mallorca podejmie na własnej murawie ekipę Deportivo La Corune. W pierwszym meczu padł bramkowy remis - 1:1. Dzisiaj ponownie będzie to ciężka i równa batalia. Teoretycznie w lepszej sytuacji są gospodarze, ale wszystko może się zdarzyć.

     Mallorca to ekipa, która się pogubiła w tej części sezonu. Na starcie szło im świetnie i byli w ścisłej czołówce Primera Division. Teraz zajmują zaledwie szesnaste miejsce w tabeli i nie widać by mięli poprawić swoją pozycję. Ostatnia forma to 3 porażki i 2 remisy. Jeden remis właśnie z Deportivo w pucharze, kolejny w lidze przeciwko Celcie Vigo. Porażki ponieśli z również Deportivo (0:1), Barceloną (2:4), a także w ostatniej kolejce z Rayo Vallecano (0:2). Jest dołek w zespole i to kosmiczny, jednak potrafili się zebrać na pierwszy mecz w CdR. Mają jednak problemy z grą u siebie w ostatnim czasie - 3 porażki z rzędu. W dodatku i kadrowo nie są rozpieszczeni. Jest kilka braków, w tym na pewno nie ujrzymy Fontasa - defensora. Co wymyślą by awansować?

     Deportivo La Coruna to ekipa, która również gra słabo, jednak im idzie tak od początku. W tej chwili są na sidemnastej lokacie i będą bankowo walczyć o utrzymanie. Forma jest jednak nieco lepsza niż ich rywala: 1x wygrali, 2x remis i 2x porażka. Wygrana i jeden remis z Mallorcą. Strzelcy przeciwko Mallorce na pewno dzisiaj zagrają - Bruno Gama oraz Manuel Pablo. Poza tym również zremisowali z Athleticiem Bilbao w ostatniej kolejce - był to dobry mecz. W dodatku ekipa Bilbao grała w najsilniejszym składzie, a Deportivo się postawiło. Świetnie w zespole goście gra również Aguilar, który sporo trafia jak i asystuje. Jest też bramkostrzelny Riki. Kadra jest silna i gdyby nie wpadki z Saragossą czy Levante to pewnie już by wskoczyli wyżej. Ten zespół ma jednak jeden mankament - tracą szybko koncentrację i to jest zgubne.

     H2H zdecydowanie na korzyść Deportivo La Corunii w ostatnim czasie. Mają jakby sposób na swojego przeciwnika. Dzisiaj jednak będzie ciężko, ponieważ oba zespoły chcą koniecznie przejść do kolejnej rundy, to da nadzieje na puchary. Ja dzisiaj jednak pójdę w kierunku gości - w pewnym sensie. Goście muszą strzelić bramkę i dlatego polecam ten zakład w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Deportivo strzeli gola, 1.38 Unibet