Copa del Rey: Real Madryt vs. Espanyol


Rewanżowe mecze Copa del Rey zaczynają się już od wtorku. Pierwszymi ekipami, które rozstrzygną między sobą awans do półfinału będą Real Madryt oraz Espanyol Barcelona. Gospodarze byli zdecydowanymi faworytami dwumeczu, aczkolwiek pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy. Zatem dzisiaj wszystkie scenariusze są wciąż możliwe.

Real Madryt (@ 1.10) goni czołówkę w Primera Division, ale i zachwycają formą w Copa del Rey. Niemniej pierwszy mecz w Barcelonie nie zakończył się pewnym triumfem i dzisiaj będą musieli postawić przyzłowiową kropkę nad "i". W międzyczasie rozegrali mecz przeciwko Granadzie. Królewscy wygrali na Bernabeu 2:0, ale zagrali dość nieskutecznie co mogło wzbudzić pewien niepokój. Dzisiaj jednak ciężko wyobrazić sobie, by Real odpadł.

Gospodarze do dzisiejszej konfrontacji nie będą mieli powaznych absencji kadrowych. Carlo Ancelotti nie ma również zamiaru lekceważyć przeciwnika i dzisiaj wystawi najsilniejszy skład. Cristiano RonaldoGareth Bale i Karim Benzema zagrają od początku spotkania. Między słupkami natomiast, pownniśmy zobaczyć Ikera Casillasa.

Espanyol Barcelona (@ 24.00) nie ma nic do stracenia w meczu z Realem. Będą zatem niewygodnym przeciwnikiem dla Królewskich. Problematyczny może być jednak stan kiedy się odkryją. W tym momencie Real jest w stanie wykorzystać taką sytuację bez skrupułów. Tym samym szkoleniowiec gości, Aguirre musi znaleźć złoty środek. Na pewno zmotywuje swoich piłkarzy wynik ostatniego meczu z Valencią. Ukazuje to, iż stać ten zespół na solidne wyniki.

Ostatnie pojedynki między tymi zespołami dają dość zaskakujące rezultaty. Dwukrotnie Espanyolowi udało się zremisować z drużyną ze stolicy. Natomiast dwa triumfy Realu były dość skromne, bo po 1:0. Dzisiaj goście na pewno postawią wszystko na jedną kartę. Królewscy powinni wykazać się swoją solidnością, tym samym liczymy na ich błyskHandicap w stronę gospodarzy to nasz typ na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Real (-2 EH) @ 1.83 Unibet