Copa del Rey: Sevilla vs. Atletico Madryt


Drugie rewanżowe starcie w Copa del Rey. Mecz zapowiada się interesująco, może nie jak wczorajsze El Clasico, ale powinno być równo. Sevilla podejmie tym razem na swoim stadionie Atletico Madryt. Pierwszy mecz zakończył się wymęczonym zwycięstwem zespołu z Madrytu - 2:1. Czy Sevillę stać by dołączyć do Realu Madryt i zagrać w wielkim finale Pucharu Króla?

Sevilla FC gra na przeciętnym poziomie w tym sezonie. Nie mają szans na puchary względem wysokiego miejsca w tabeli, zatem starać się będą o wejście do finału w tym turnieju. W La Lidze sa na dwunastym miejscu i już o nic praktycznie nie grają. Forma przeciętna. Polegli w ostatnim czasie przeciwko Realowi (1:4), a także z Barceloną (1:2), choć tutaj byli blisko niespodzianki. W międzyczasie pokonali Deportivo po dobrym meczu.

Na Camp Nou z Barceloną nie grał całego spotkania Negredo, ponieważ szykowany był na dzisiejszy mecz z Atletico. Rozegrał jedynie 30 minut. Zespół Sevilli dzisiaj nieco osłabiony. Nie zagrają: Navarro (23/0 obrona)Spahic (22/1 obrona)Palop (13/0 bramkarz)Trochowski (6/2 pomoc)Rabello (3/0 pomoc), a także Perotti (9/0 pomoc). Braki w obronie są dość poważne i napad gości będzie chciał to wykorzystać.

Atletico Madryt gdyby nie rewelacyjna dyspozycja na starcie sezonu to już teraz byłoby kiepsko. Niemniej Liga Mistrzów już raczej niezagrożona. Zajmują drugie miejsce i mają 4 oczka przewagi nad Realem, ale nad czwartą Malagą to już jest przewaga czternastu punktów! Forma zespołu ze stolicy niby idzie do góry, ale to i tak nie jest ten zespół co wcześniej. Odpadli z LE po dwumeczu z Rubinem. Zwycięstwo z Espanyolem wymęczone. Naszym zdaniem będzie im dzisiaj ciężko o upragniony awans.

Goście zagrają jedynie bez Godina (24/1 obrona). To bardzo dobra wieść. Jest w kadrze bramkostrzelny Falcao, który na pewno wykorzysta braki w formacji defensywnej u gospodarzy. Arda Turan także jest w kadrze. Zapowiada się zatem niezwykle zacięty bój o awans.

Na dwa mecze w Madrycie w tym sezonie dwukrotnie Atletico było lepsze. Pokonali 4:0 w lidze Sevillę, a w pucharze 2:1. Dzisiejsze absencje w obronie w obu drużynach będzie dość istotne. Naszym zdaniem to klucz do dzisiejszego zakładu. Obie drużyny solidne i ciężko wytypować zespół, który awansuje, niemniej napady drużyn są mocne i warto pójść w stronę goli. Stąd też stawiamy na powyżej 2.5 gola.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.85 Unibet