Copa del Rey: Sevilla vs. Saragossa


Rewanżowe mecze Copa del Rey przed nami. Dzisiaj odbędą się dwa interesujące pojedynki. Jednym z nich będzie rywalizacja Svilli FC z zespołem Realu Saragossa. Pierwszy mecz zakończył się rezultatem 0:0. Dlatego też będzie to najciekawszy mecz dzisiaj w hiszpańskiej odsłonie. Która z ekip jest w stanie awansować do kolejnej rundy?

Sevilla FC gra bardzo słaby sezon jak na tak solidny team. W tabeli zajmują dopiero dwunaste miejsce i nie mają większych szans na europejskie puchary. Jedyną nadzieją tej drużyny jest puchar Króla. Jeśli jednak awansują dalej to rywal będzie już z najwyższej półki. Mimo to postarają się w tej batalii. Forma gospodarzy jest słaba. Polegli w starciach z Majorką, Valencią. Zremisowali w ostatniej kolejce Primera Division z Getafe. Widać, że ekipa w ogóle nie a tego błysku co parę sezonów wcześniej.

W zespole gospodarzy najprawdopodobniej nie zobaczymy Cicinho, a także wciąż kontuzjowanego Trochowskiego. Zespół ma dobrą kadrę, ale nie mają werwy w sobie co powoduje słabe rezultaty.

Przyjezdni z Saragossy grają również słabo, jednak na ten zespó trzynaste miejsce nie jest złe i grają na kompletnym luzie ostatnie mecze. Ich celem było utrzymanie się w La Lidze i tego celu już powinni dokonać. Ostatnia dyspozycja może jednak nieco martwić, ponieważ ulegli w trzech z rzędu meczech w lidze. Ich pogromacmi były zespoły Betisu, Atletico i Valladolid. Widać zatem, że w głównej mierze były to ekipy z czołówki. W ekipie gości powinniśmy ujrzeć pełną kadrę wraz z Alvaro Gonzalezem na czele.

Oba zespoły spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie. Na arenie ligowej wygrał zespół Realu Saragossy. W poprzednm meczu pucharowym padł bezbramkowy remis. Dzisiaj zatem spodziewamy się wyrównanej batalii. Nie skazujemy Saragossy na porażkę. Ba! Nawet idziemy w ich kierunku. Mimo wszystko wyglądają lepiej niż zespół Sevilli. Naszym typem jest wygrana gości, lecz w razie remisu otrzymujemy zwrot stawki.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Saragossa (DNB), 6.70 Unibet