El Clasico: FC Barcelona vs. Real Madryt


Niebywałe emocje w La Lidze przed nami. Odbędzie się bowiem, pierwsze El Clasico w obecnym sezonie. FC Barcelona będzie gospodarzem dzisiejszego spotkania z Realem Madryt. Ostatnie mecze wychodziły na korzyść Realowi. Dzisiaj jednak, może dojść ponownie do zmiany dominatora.

FC Barcelona jest na czele tabeli w Primera Division. Niemniej dwa, madryckie kluby depczą po piętach Dumie Katalonii. Zaledwie oczko przewagi nad Atletico, a trzy nad Królewskimi to żadna przewaga. W ostatnim, ligowym meczu gospodarze nie błysnęli. Zremisowali bezbramkowo, po bezbarwnym starciu w Pampelunie. Ponadto w środku tygodnia również stracili punkty. Tym razem w fazie grupowej Ligi Mistrzów, przeciwko AC Milanowi. Rywal jednak z najwyższej półki.

Kadra Katalończyków wygląda bardzo przyzwoicie. Najistotniejszą kwestią jest to, że Lionel Messi będzie w stanie grać bez żadnych kłopotów. Wśród absencji widnieje jedno, ważne nazwisko. Mianowicie Jordi Alba nie pojawi się dzisiaj na murawie. Będzie to, dość istotny brak. W poprzednich meczach widać było jego brak. I dzisiaj, w tym najważniejszym może być bardzo podobnie.

Real Madryt gra skutecznie w ostatnim czasie. Wygrywają, choć nie są to często zwycięstwa przekonujące - jak choćby pamiętny karny w mecz z Levante. Liczy się jednak ostateczny wynik, a z tych Ancelotti może być zadowolony. W szeregach przyjazdnych, nie ma też nowych kontuzji. Wciąż brakuje Xabiego Alonso. Jednak bez niego, Królewscy radzą sobie od dłuższego czasu. Najważniejsze ogniwo Realu, Cristiano Ronaldo wystąpi na pewno i będziemy świadkami kolejnego boju najlepszych piłkarzy świata.

Kilka ostatnich Gran Derbi, kończyło się zazwyczaj sukcesem Królewskich. Ex-trener, Jose Mourinho znalazł sposób na Barcelonę i wygrywali. Tym razem, łatwo już nie będzie. Barcelona mimo nieco słabszyc wyników, to wciąż rewelacyjny klub. Mecz będzie jak zwykle zacięty, sporo walki i sportowa rywalizacja. Sądzimy, że padnie w tym starciu spora liczba bramek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.43 Unibet