Gdzie zagra David Villa?


Oficjalnie ruszyło okienko transferowe. Wielu piłkarzy nie wie jeszcze gdzie zagra w kolejnym sezonie, w tym i wiele znanych postaci. Jedną z nich jest David Villa. Najprawdopodobniej opuści Dumę Katalonii. Gdzie zatem ma szansę na grę w kolejnym sezonie? Zostanie w Hiszpanii? A może zawita do Anglii?

FC Barcelona ma niebywale silny skład. Ponadto szukają wzmocnień i pragną wprowadzić lekką świeżość do kadry. Stąd też transfer Davida Villi jest niezwykle realny. Hiszpański napastnik pełni aktualnie rolę rezerwowego w Barcelonie, a to nie sprzyja do przygotowań na przyszłoroczny mundial. Villa potrzebuje więcej czasu na murawie, a w Barcelonie, szczególnie po dołączeniu do drużyny przez Neymara będzie oto bardzo ciężko.

Zawodnikiem z drużyny mistrza Hiszpanii zainteresowanych jest kilka klubów. Szczególnie z Premier League. Bić się mają o tego zawodnika dwie londyńskie ekipy - Tottenham Hotspur oraz Arsenal Londyn. Do obu ekip na pewno by się wkomponował. Problametyczne jednak wydaje się w zespole Kogutów być to, iż nie grają w Lidze Mistrzów, niemniej Villas-Boas na pewno będzie walczył o tego snajpera. Będzie chciał wypełnić lukę po ewentualnym transferze Garetha Bale'a. Tak doświadczony napastnik na pewno przydałby się w tej ekipie.

Arsene Wenger jednak również nie ma zamiaru odpuszczać. Tutaj jednak sytuacja wydaje się być bardziej skomplikowana. Francuz ma w kadrze Podolskiego czy też Giroud. Ponadto na ostatniej prostej jest też transfer Higuaina i jeśli dojdzie do sfinalizowania tego zawodnika to nie wydaje się by miało sens sprowadzanie Hiszpana. Inaczej będzie jeśli wszystko zakończy się fiaskiem. 

Hiszpan spisał się przeciętnie podczas pucharu Konfederacji. Nie wydaje się by mógł zostać w Barcelonie i tutaj jesteśmy pewni, iż opuści ten zespół. Kierunek - Anglia byłby najrozsądniejszym. I naszym zdaniem trafi do drużyny Tottenhamu. W drużynie Kogutów na pewno spędzałby więcej czasu na murawie, a to jest dla niego najważniejsze. David Villa dołączy do Tottenhamu, taki typ sugerujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Villa w Tottenhamie, 1.45 Unibet