Gonzalo Higuain - niepotrzebny w Realu?


Dopiero kilkanaście dni okna transferowego za nami, a już mieliśmy kilka arcyciekawych transferów. Cavani podpisał kontrakt z PSGIllarramendi przeszedł do Realu Madryt, czy też z polskiego podwórka Jędrzejczyk przeniósł się do Krasnodaru. Niemniej mnóstwo innych przed nami.

Jedną z postaci o której mówi się sporo w mediach jest Gonzalo Higuain. Jego przyszłość w zespole Królewskich nie jest znana. Carlo Ancelotti buduje zespół pod siebie. Pozbył się już Callejona, a i pozyskał kilku ciekawych kopaczy. Na pewno na tym nie spocznie. Roszady będą trwać nadal. Ma zamiar zbudować niezwykle skuteczny zespół, by poprawić słaby bilans z zeszłego sezonu. Jego celem nie jest tylko zwycięstwo w La Lidze, a i Liga Mistrzów, czy też Puchar Króla.

Gonzalo Higuain to postać, która częściej siedzi na ławce rezerwowych. Nowe transfery, a i te przyszłe, które być może dojdą do skutku - choćby ewentualne przejście Bale'a - mogą skutkować tym, iż Argentyńczyk może nawet nie pojawiać się w karze meczowej. Byłoby to niezwykle niefortunne. Jest to bardzo solidny snajper, który musi zmienić swoje otocznie, gdyż w ekipie z Madrytu może zmarnować dalszą część kariery. Naszym zdaniem opuści klub w najbliższych tygodniach, a być może i dniach.

Najbardziej zainteresowanym klubem jest Arsenal Londyn. Zespół ten ma bowiem nieco większy budżet na transfery niż było to w poprzednich latach. Na pewno wzmocnienie napadu byłoby bardzo korzystne. Arsene Wenger potrzebuje kogoś bardzo solidnego, z takim doświadczeniem jak właśnie Higuain. Niemniej media już widziały go w ekipie Kanonierów. Niestety wciąż nie ma oficjalnej informacji i spekulacje trwają. Arsenal wciąż szuka, ostatnio pojawiła się też informacja o ewentualnym przejściu Luisa Suareza do Londynu, niemniej nie wydaje się to być możliwe. Naszym zdaniem to właśnie Argentyńczyk lepiej wkomponowałby się w strategię francuskiego szkoleniowca.

Zainteresowanie Gonzalo Higuainem pochodzi głównie z Premier League. Wydaje się jednak, że najbliżej mu do Arsenalu. Naszym zdaniem to odpowiedni kierunek dla tego napastnika. Tutaj na pewno grałby często i spokojnie przygotowałby się do przyszłorocznego mundialu. Stąd też typujemy, iż trafi właśnie do zespołu Kanonierów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arsenal zakupi Higuaina, 3.00 Unibet