Gran Derbi: Barcelona vs. Real Madryt!

Dzisiaj o 19:50 w Katalonii, na stadionie Camp Nou dojdzie do ogromnego hitu. Cały piłkarski świat będzie miał oczy skierowane właśnie w to miejsce. Barcelona podejmie dzisiaj Real Madryt. Dotychczasowy bilans jest na korzyść Królewskich - 86 zwycięstw, padło też 46 remisów, a 85 razy wygrała Barca. Czy dzisiejszym gospodarzom uda się wyrównać bilans do Galactikos? Jest to arcyciekawe pytanie.

FC Barcelona jest na razie na najlepszej drodze by pobić rekord startu w lidze. Nigdy wcześniej w La Liga nie wygrali pierwszych 7u spotkań, dziś trener Tito Vilanova może się zapisać w historii jeśli pokonają Real. Forma gospodarzy jest świetna - 6 zwycięstw z rzędu. Wygrywali z Benficą, Sevillą, Granadą, Spartakiem, Valencią czy Getafe. Ostatnimi czasy w lidze jednak mają sporo szczęścia. W meczu z Granadą gole na wagę zwycięstwa padły w 87 i 90 minucie. Natomiast w ostatnim pojedynku ligowym przeciwko Sevilli, Barca przegrywała 2:0, a do 89 minuty było 2:1. Potem dwie bramki, jedna Fabregasa, druga Villi ustanowiły rezultat meczu. W tym pojedynku jednak popełniono jeden ogromny błąd, przez który wynik końcowy jest jaki jest. W 72 minucie, Medel (Sevilla) dostał czerwoną kartkę za rzekomy faul na Fabregasie. Wszelkie powtórki wskazują tutaj na błąd sędziego, omylną interpretację sytuacji i wyrzucił gracza Sevilli do szatni. Przykra sprawa, która też wskazuje na słabość Barcy - szukają wszelkich sposobów na zwycięstwo, bez względu na reputację. W dzisiejszym meczu po stronie gospodarzy nie ujrzymy Puyola (fatalna kontuzja ręki), Pique, Cuenci i Muniesy. Dwóch pierwszych to spora strata dla zespołu z Katalonii.

Real Madryt gra równie świetnie jak ich dzisiejszy rywal. Ostatnie mecze to 5 zwycięstw z rzędu, a wyniki jakie osiągają Królewscy są wprost wspaniałe. Ostatnio: 3:2 z City, 2:0 z Rayo, 8:0 z Millonarios, 5:1 z Deportivo i 4:1 z Ajaxem. Wyniki imponujące, a i forma największej gwiazdy gości jest bardzo wysoka. Cristiano Ronaldo bowiem strzelił dwa hat tricki w 74 godziny i liczy na kolejny, tym razem na Camp Nou. Zespół prowadzony prze The Special One po pierwszych fatalnych występach w Primera Division zaczął grać świetnie. Mourinho ustawił zespół jak należy, wykorzystują swój potencjał w napadzie w 100%, strzelają mnóstwo goli - z resztą ostatnie 3 mecze to aż 17 bramek!!!!! To wspaniały wynik, który odzwierciedla potencjał Królewskich. W dodatku kadra na dzisiejszy pojedynek z Barcą jest pełna! Real wygrał już w tym roku w Barcelonie gdzie też faworytami nie byli - dziś jest podobnie. Jednak jeśli chcą odrobić część strat do wielkiego rywala muszą ten pojedynek wygrać. Moim zdaniem mają w tej chwili lepsze narzędzia do sukcesu niż Barcelona.

H2H w ostatnich 5u spotkaniach (wszystkie w tym roku) jest remisowa: 2-1-2. Dodam też, że w ostatnich 4ech pojedynkach Real zawsze strzelał minimum dwa gole. Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że może być podobnie. Problemy w defensywie Katalończyków mogą być kluczem do sukcesu dla Realu. W dodatku Galactikos mają świetny napad. Stąd też polecam zakład na to, że goście strzelą bramkę w obu połowach. Kurs mocno atrakcyjny! Polecam

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Real gole w obu połowach - TAK, 4.00 Unibet