Jak to będzie z Mourinho?


Sporo spekuluje się o przyszłości Jose Mourinho Realu Madryt. Wiele mówi się o tym, że w trakcie, a najdalej po aktualnym sezonie opuści on Królewskich. Jego ewentualnym i zarazem najbardziej prawdopodobnym kierunkiem ma być angielska Premier League. Czy faktycznie The Special One opuści Real w niedalekiej przyszłości?

Real Madryt w tym sezonie nie wywalczy mistrzostwa kraju, jest to niemal niemożliwe. Jedynie matematyczne szanse mają Królewscy na obronę tytułu. W dodatku zajmują trzecie miejsce w tabeli, choć skutecznie gonią Atletico, które nie wytrzymuje tempa w La Lidze. Mimo to vice mistrzostwo z tak sporą stratą do Barcelony to będzie spory niesmak dla fanów jak i zapewne zarządu. Tutaj Jose Mourinho otrzyma sporego minusa.

Kolejną kwestią są dalsze efekty w walce o pozostałe trofea. W Lidze Mistrzów trafili na Manchester United, który rozgrywa świetny sezon. Naszym zdaniem będzie Realowi bardzo trudno przebrnąć przez Czerwone Diabły do kolejnej fazy. I jeśli odpadną tutaj to najprawdopodobniej Portugalczyk zostanie natychmiast zwolniony. Ostatnią szansą jest Copa del Rey, jako puchar pocieszenia. Pierwszy mecz w półfinale zakończył się remisem 1:1 z Barceloną. Mimo, że Real grał lepiej to jednak nie wygrali. Rewanż na Camp Nou będzie bardzo ciężkim wyzwaniem.

Sporo też mówi się o fatalnej sytuacji w szatni zespołu Galaktycznych. Mourinho nie dogaduje się z zawodnikami. Traci przez to zaufanie zespołu, a to skutkuje słabymi wynikami. To największy mankament tego świetnego szkoleniowca. 

Jeśli dojdzie do skutku jego odejście to naszym zdaniem może wybrać trzy zespoły. Na pewno przez myśl przejdzie mu powrót na Wyspy. ChelseaManchester City na pewno wiele by zapłaciły trenerowi by ten objął ich zespół. I tutaj Jose na pewno się zastanowi. Kolejnym kierunkiem może być PSG, które radzi sobie co najwyżej nieźle, a wymaga się od nich dwa razy więcej. Mówiło się też o tym, iż może zastąpić Sir Alexa Fergusona w zespole Dibałów, naszym zdaniem to jeszcze nie pora na emeryturę dla Szkota, który już daje do zrozumienia, że jeszcze poprowadzi zespół przez jakiś czas. Stąd też wybieramy dwa kierunki, PSG bądź Manchester City.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: PSG, 6.00 lub Manchester City 2.75 Unibet