Kto zastąpi Jose Mourinho w Realu Madryt?


Wszyscy spekulują na temat transferów zawodników. Niemniej również ciekawe są roszady menadżerów. Ostatnio najwięcej pisało się mnóstwo o tym kto zostanie trenerem Manchesteru United, został nim Moyes. Potwierdzono również, iż Rafa Benitez będzie szkoleniowcem Napoli. Natomiast wciąż nie wiemy kto będzie nowym trenerem Realu Madryt i tym żyje piłkarskie środowisko w ostatnim czasie.

Odkąd wiadome było, iż po sezonie zespół opuści Jose Mourinho zaczęły się spekulacje kto obejmie Królewskich. Portugalczyk natomiast zwiąże się z Chelsea Londyn, gdzie będzie zarabiał ogromne pieniądze. Abramowicz najwyrażniej zatęsknił za The Special One.

Wśród kandydatów na nowego trenera wymienianych jest kilka nazwisk. Największe szanse ma jednak dwójka trenerów. Pierwszym jest Carlo Ancelotti, który w ostatnim sezonie zdobył tytuł mistrzowski z ekipą PSG. Na pewno pasuje do koncepcji Realu. Drugim natomiast Jupp Heynckes. Jak wiemy stworzył on maszynę z Bayernu Monachium i na to też liczy zespół Realu Madryt.

Niemiec jednak zapowiedział, iż chce przejść na emeryturę po aktualnym sezonie. Niemniej może to być dla niego niebywałe wyzwanie. Liga hiszpańska sporo różni się od Bundesligi. Zapewne też do gry wchodzą ogromne pieniądze. Na pewno Heynckes nie przejdzie obok takiego wyzwania obojętnie.

Bardziej realną kandydaturą jest jednak Carlo Ancelotti. On pasuje do koncepcji Królewskich. Pewny, mocny i silny trener. Ma on poważanie wśród zawodników, choć kiedy już wchodzą na głowę potrafi opanować sytuację. Naszym zdaniem jest on najlepszym szkoleniowcem, który może zastąpić Jose Mourinho. Nie można jednak wykluczyć, iż to Niemiec nie zostanie trenerem. Stąd też wybieramy dwa typy, głównym jest oczywiście Ancelotti, ale i nie skreślamy Juppa Heynckesa.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: Ancelotti trenerem, 1.10 lub Heynckes, 8.00 Unibet