La Liga: Almeria kontra Villareal


Na zakończenie pierwszej rundy w La Lidze bardzo ciekawa konfrontacja. Spotkają się bowiem dwa zespoły, które wywalczyły awans z Ligi Adelante. Mianowicie Almeria oraz Villareal. Obie drużyny prezentowały bardzo solidny poziom na zapleczu La Ligi. Zasłużenie awansowały. Której z ekip uda się lepiej zainaugurować?

Almeria w poprzednim sezonie nie bez przeszków awansowała do La Ligi. Zespół bowiem zajął trzecie miejsce po sezonie zasadniczym. To oznaczało walkę w fazie play-off i aż cztery spotkania o awans. Niemniej przebrnęli przez tę przeszkodę niemal bez kłopotu. Tym samym powrócili do elity w Hiszpanii. Zespół ma za sobą dobry okres przygotowawczy. Pokonali w tym Villareal 1:0. Niemniej zespól stracił swoją największą gwiazdę, Charlesa. Brazylijczyk trafił do Celty Vigo. Zatem strzelanie bramek spoczywać będzie na barkach Rodriego.

Villareal po roku przerwy powraca do La Ligi. Zajęli drugie miejsce w poprzednim sezonie Ligi Adelante. Nie mieli jednak zbyt większych szans by dogonić Elche, które pewnie weszło z pierwszej lokaty. Zespół Żółtej Łodzi Podwodnej bardzo liczy na czołówkę w tym sezonie i walkę o europejskie puchary. To nieco zawyżone oczekiwania. Szczególnie, że już w pierwszym meczu nie będą mieli łątwo. Rywal może i nieco osłabiony, ale Almeria u siebie gra fenomenalnie.

Żółta Łódź Podwodna porobiła mnóstwo roszad przed tym sezonem. Zespół opuścił Zapata, który za niemałe pieniądze trafił do Milanu. Niemniej tutaj szybko załatali dziurę. Do drużyny dołączyli: Pina oraz Dos Santos z Majorki, czy też oficjalnie wykupiony z Mons został Perbet. Drużyna nie ma zamiaru odpuszczać. Kadra jest bardzo ciekawa i być może zawojują nieco w Primera Division.

W poprzednim sezonie w dwumeczu lepszy był Villareal. U siebie wygrali 1:0. Na wyjeździe natomiast padł bramkowy remis - 1:1. Dzisiaj może być podobnie. Większy potencjał tętni w zespole gości, ale tutaj może się wydarzyć niemalże wszystko. Spodziewamy się zachowawczego meczu. Niemniej podwójna szansa na gości to nasz zakład.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Villareal lub remis, 1.35 Unibet