La Liga: Atletico Madryt vs. Betis


Ostatni, niedzielny bój w La Lidze zapowiada się dość jednostronnie. Atletico Madryt rywalizuje bowiem, z ekipą Realu Betis. Gospodarze to jedna z czołowych ekip w lidze. Tym samym będą zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

Atletico Madryt to aktualnie vice lider tabeli. Niemniej, jeśli dzisiaj wygrają będą mogli doskoczyć do Dumy Katalonii na jeden punkt, a i przewaga nad lokalnym rywalem, Realem wzrośnie do pięciu punktów. Forma gospodarzom zdecydowanie dopisuje, jednak też zaliczają wpadki. Ulegli bowiem, w poprzedni weekend przeciwko Espanyolowi w Barcelonie. W tygodniu już jednak wszystko wróciło do normy. Rozbili bowiem Austrię Wiedeń 3:0.

Gospodarze spisują się bardzo dobrze. W ich szeregach bryluje kolejny supertalent, Diego Costa. Brazylijczyk strzela jak natchniony, wspaniale drybluje i okazuje się, że jest równie świetnym zawodnikiem co Ronaldo czy Messi. Dzisiaj również ma brylować. Ponadto nie ma większych problemów kadrowych w zespole Atletico. Jedyną, poważniejszą absencją będzie brak Arda Turana. Niemniej bez niego już sobie radzili.

Real Betis nie radzi sobie w tym sezonie tak jak rok temu. W obecnych rozgrywkach, ich głównym celem będzie utrzymanie w lidze. Aktualnie zajmują odległe, 18. miejsce w tabeli. Forma również im nie dopisuje, choć morale nieco poprawione ze względu na wygraną z Guimares w LE. Zespół jest jednak mocno osłabiony. Zawieszony jest Amaya, a aż pięciu zawodników jest kontuzjowanych, w tym też podstawowy defensor, Paulao.

Historia spotkań obu ekip ukazuje, iż to Atletico jest lepszym zespołem w ostatnich latach. I tym razem będą faworytami. Znacznie więcej argumentów przemawia za zespołem ze stolicy Hiszpanii. Liczymy, że to oni wygrają w tym boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atletico wygra, 1.30 Unibet