La Liga: Atletico Madryt vs. Real Madryt


Wielki hit w La Lidze. Derby Madrytu przed nami. W roli gospodarza wystąpią gracze Atletico i podejmować będą Królewskich. Gospodarze wciąż mogą zająć drugie miejsce w tabeli. Dzisiaj muszą jednak wygrać z Realem, który ma bardzo ciężki mecz we wtorek w Lidze Mistrzów. Czy gospodarze to wykorzystają?

Atletico Madryt stoi przed wielką szansą w La Lidze. Mogą dogonić i zrównać się z punktami ze swoim odwiecznym rywalem - Realem Madryt. Muszą wygrać dizsiejszy mecz, a mają na to spore szanse. Królewscy bowiem mają we wtorek dużo ważniejszy mecz. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali dwa ostatnie spotkania, ponadto nie stracili gola w ostatnich trzech spotkaniach. To dość budująca informacja przed konfrontacją z bramkostrzelnym zespołem Realu. Gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą jedynie bez Turana. Pozostała część kadry wraz z Falcao na czele jest gotowa do gry.

Real Madryt do dzisiejszego spotkania podejdzie z głową w chmurach. Po ostatnim fatalnym występie w Dortmundzie (1:4) musi skupić się na wtorkowym rewanżu w Lidze Mistrzów. Mourinho na pewno nie zlekceważy dzisiejszego rywala, niemniej kilku zawodników powinno odpocząć przed najważniejszym meczem sezonu. Królewscy mają szeroką ławkę i to będzie dzisiaj dla nich bardzo dużym atutem.

Na dzisiejszy mecz z Atletico na pewno nie zostali powołani kontuzjowani, Marcelo, a także Arbeloa. Ponadto wiele wskazuje na to, iż nawet na ławce rezerwowych nie znajdzie się największa gwiazda zespołu - Cristiano Ronaldo. Szkoleniowiec Królewskich musi zatem dzisiaj obmyślić odpowiedni plan na rywala.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się bardzo łatwym zwycięstwem Realu Madryt. Ograli na Santiago Bernabeu swojego odwiecznego rywala wynikiem 2:0. Dzisiaj będą mieli jednak dużo trudniej. Spodziewamy się jednak bardzo otwartego meczu, w którym padnie spora liczba goli. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.55 Unibet