La Liga: Atletico Madryt vs. Valencia


Hit w Hiszpanii przed nami! W La Lidze dojdzie do konkretnego boju. Atletico Madryt, które ma szanse wrócić na drugie miejsce po potknięciu Realu, podejmie ekipę Valencii. Dzisiejszy mecz będzie zatem niezwykle emocjonujący. Dwa wielkie zespoły, dwa wielkie cele. Kto dzisiaj zwycięży?

Atletico Madryt walczy o powrót na drugie miejsce w tabeli. Spisują się w tym sezonie ponad przeciętnie i gdyby nie kilka wpadek podczas absencji gwiazd to kto wie? Niemniej mają szansę dzisiaj ponownie wrócić na znakomitą lokatę. Jednak ostatnia forma nie wygląda zbyt optymistycznie. Przegrali z Sociedadem, wcześniej dwa remisy. Na szczęście w ostatniej kolejce bardzo łatwo pokonali ekipę Osasuny. Ponadto dzisiaj grają w bardzo mocnym składzie z Falcao oraz Turanem. Będą zatem w mocnej kondycji dzisiaj. 

Nietoperze walczą o awans do Ligi Mistrzów. Na szczęście po słabszym początku w sezonie ogranęli się. W tej chwili są na szóstym miejscu i tracą niewiele do Malagi, która jest na czwartym miejscu. Kondycja zespołu jest jednak przeciętna w ostatnim czasie. Na szczęście zdołali się przełamać w starciu przeciwko Betisowi Sevill ogrywając ich gładko 3:0.

Goście dzisiaj mają jednak ogromny problem z kadrą. Nie zagra ich czołowa postać, mózg drużyny - Soldado. Bez niego to już nie jest ten sam zespół. Ponadto nie wystąpi Feghouli. Zatem przyjezdni dzisiaj będą w ciężkiej sytuacji, a gospodarze powinni to wykorzystać. 

Pierwszy mecz na Mestailla w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:0 dla Nietoperzy. Dzisiejszy bój jednak jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Atletico Madryt ma silniejszą kadrę, a brak Soldado u gości to bardzo poważna absencja. Stąd też typujemy zwycięstwo gospodarzy w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atletico Madryt wygra, 1.67 Unibet