La Liga: Betis Sevilla vs. Malaga


Kolejne ciekawe starcie czeka nas dzisiaj wieczorem. Tym razem w La Lidze. Będzie to mecz ekip, które jeszcze niedawno temu dzieliła mała liczba punktów. Teraz widać, że jedna z drużyn już zmęczona sezonem. Jest nim Betis Sevilla, natomiast mierzyć się będzie z Malagą, która gra nieźle, choć chaotycznie. Czy Betis pokaże pazur w tym meczu?

Betis Sevilla grała bardzo dobry sezon. Niestety w ostatnim czasie zdecydowanie zaczeli odczuwać to, iż są już zmęczeni tymi rozgrywkami. Nie są zbyt dobrze przygotowani fizycznie i spadli na ósme miejsce w tabeli. Jeszcze parę tygodni temu natomiast byli już blisko Ligi Mistrzów. Niestety nie wytrzymali. Ostatni okres to tylko jeden wywalczony punkt na cztery spotkania, a zdobyli go z Valladolidem. Pozostałe mecze przegrali i to bez większej walki. Poprzednia kolejka to porażka z Espanyolem 0:1. 

Gospodarze bardzo osłabieni na dzisiejszy mecz. Nie zagrają: Perez, Castro, Pozuelo, Sevilla, Vilarchao, Paulao. Lista jest bardzo długa i może to ponownie skutkować porażką. Niemniej muszą zacząć walczyć, bo nie powalczą już nawet o Ligę Europejską.

Malaga to zespół, który gra nieźle, choć bardzo dziwnie czasami. Zajmują wciąż wysokie, czwarte miejsce w tabeli. Za plecami czai się jednak Valencia i Real Sociedad. Muszą zatem łapać punkty by nie spaść niżej, szczególnie, że to solidna drużyna. Przegrali ostatnio w LM z Porto i potrzebują zwycięstwa by się nieco uspokoić i zregenerować siły na rewanż. Na pewno stać ich na to, a w tej chwili są zdecydowanie lepsi niż gospodarze. 

W Maladze również nie zagra kilku kopacz, niemniej na pewno mniej niż w Betisie. U gości dzisiaj nie wystąpi: EliseuFernandezGomez. Są to dobrzy zawodnicy, ale na szczęście kadra Malagi jest szeroka i nie będą mieli problemu z uzupełnieniem braków.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Malagi. Zmiażdżyli wtedy 4:0 Betis. Pokazali klasę, pokazali, że to oni są lepsi. Dzisiaj ponownie powinni to udowodnić. Typujemy wygraną gości, jednak w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Malaga (DNB), 2.30 Unibet