La Liga: Betis vs. Bilbao


Dzisiaj w La Lidze bardzo ciekawy pojedynek przed nami. Zespoły reprezentujące dwa różne bieguny w lidze zmierzą się ze sobą. Walczący nieoczekiwanie o Ligę Mistrzów Real Betis podejmie u siebie ekipę, która równie niespodziewanie walczy o zupełnie co innego - utrzymanie. Mianowicie chodzi o Athletic Bilbao. Który zespół okaże dzisiaj na tyle formy by zwyciężyć?

Betis Sevilla gra rewelacyjny sezon, najlepszy od bardzo dawna. Zajmują czwarte miejsce w tabeli i muszą wciąż uważać na zespoły takie jak Malaga czy Rayo Vallecano (!). Betis jest jednak wciąż w optymalnej dyspozycji. Wygrali dwa ostatnie mecze w lidze przeciwko Saragossie i Levante. W Cope del Rey w ostatnim tygodniu ulegli świetnie prosperującej drużynie Atletico. Niemniej w rewanżu powalczą o zwycięstwo i ewentualny, spektakularny awans.

Kadra gospodarzy jest stabilna, choć dzisiaj nie zobaczymy czterech kopaczy. Alex Martinez (8/0 obrona)Pozuelo (9/1 pomoc)Nacho (16/0 obrona) oraz Juan Carlos (14/0 pomoc). Są to braki poważne, lecz kadra jest na tyle szeroka, że powinni zostać dobrze zastąpieni.

Zespół Bilbao gra fatalnie. Mogą zapomnieć o awansie do europejskich pucharów. Wręcz przeciwnie, muszą walczyć o byt w aktualnych rozgrywkach. Zajmują piętnaste miejsce w tabeli i tracą co rusz swoich najlepszych zawodników. Ostatnia forma gości jest fatalna. Trzy porażki z rzędu, a ich pogromcami byli: Levante, Saragossa i Rayo Vallecano.

Z Basków drużyną chce się pożegnać Llorente, który jest coraz bliżej w Juventusie. Poza tym nękają zespół absencje. Nie zagra istotny defensor San Jose (16/4). Poza nim nie wyjdą na murawę: Ruiz (5/0 pomoc)Perez (5/0 pomoc).

W tym sezonie Bilbao nie radzi sobie ewidentnie. Zespół gra tragicznie i każdy z zespołów jest w stanie ich ograć. Dzisiaj Betis, który ma ogromny potencjał w aktualnych rozgrywkach powinien spokonie ograć swojego rywala. Dodamy, że w pierwszym meczu w tym sezonie Betis wygrał z Bilbao aż 5:3! Dzisiaj zatem również sugerujemy, iż wygrają.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Betis wygra, 1.95 Unibet