La Liga: Bilbao vs. Atletico Madryt


Pojedynek, który odbędzie się dzisiaj wieczorem w La Lidze jest dość istotnym dla obu ekip. Zespoły te mają jednak dwa różne cele i to różni te drużyny. Athletic Bilbao będzie walczyć o utrzymanie, natomiast Atletico Madryt o utrzymanie drugiej pozycji w lidze. Dzisiejszy mecz będzie zatem mocno interesujący. 

Bilbao gra fatalny sezon. Ubiegły mieli świetny, jednak w tym radzą sobie tragicznie, jakby stracili cały swój polot do gry, a kadra przecież nie zmieniła się diametralnie. Mimo to grają źle i w tym sezonie mają zupełnie odmienny cel - utrzymanie. Zajmują dopiero piętnaste miejsce w tabeli i mają cztery oczka przewagi nad strefą spadkową. Forma Basków jest fatalna - na cztery spotkania jeden zdobyty punkt. Polegli w starciach z Saragossą, Levante oraz Vallecano. Jedyny punkt wywalczyli w meczu z Betisem w poprzedniej kolejce. Coś się stało z tym zespołem i nikt nie wie co...

Llorente miał odejść do Juventusu Turyn. Jednak wszystko przeminęło odkąd do kadry Starej Damy dołączył Anelka. To z jednej strony dobra wiadomość dla zespołu gospodarzy, ale i tak nie zmienia ich sytuacji. W dzisiejszym meczu nie mają poważniejszych strat w swojej kadrze.

Zespół ze stolicy Hiszpanii gra nadzwyczaj dobry sezon. Zajmują drugie miejsce w tabeli i muszą uważać na Real, który się ocknął. W dodatku jeśli Barca będzie tracić punkty to być może ich dogonią, co akurat jest mocno wątpliwe. Forma zespołu jest bardzo wysoka. Wyeliminowali z Copa del Rey Betis Sevillę, a w lidze pokonali Levante oraz Saragossę. Zespół ten ma bardzo solidną defensywę. Na siedem ostatnich spotkań stracili zaledwie dwa gole! To bardzo dobry wynik.

Dzisiaj w kadrze zabraknie najprawdopodobniej największej gwiazdy tej ekipy - Radamela Falcao. Jego nieobecność może jednak być mało istotna, ponieważ rywal wydaje się być mało wymagający. Nie zobaczymy też Gabiego, który pauzuje za kartki. Lecz jest to zawodnik, który powinien zostać zastąpiony bez większych problemów.

Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 4:0 dla Atletico - 3 gole od Falcao! Dzisiaj pogromu być nie powinno, jednak to goście są lepszą drużyną. Powinni zatem dzisiaj wygrać tą batalię. Nasz typ to wygrana Atletico, jednak w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Atletico Madryt (DNB), 1.66 Unibet