La Liga: Celta Vigo vs. Levante


Dwa spotkania w hiszpańskiej La Lidze przed nami. Pierwszym z nich, będzie mecz zespołów z drugiej części tabeli. Celta Vigo, która ma na celu utrzymanie się w lidze podejmie Levante. Zapowiada się ciekawe widowisko, gdyż oba kluby mają o co walczyć.

Celta Vigo ponownie będzie miała kłopoty z pozostaniem w elicie hiszpańskiej piłki. Ledwo udało się to w poprzednich rozgrywkach, a i na początku nowego sezonu widać ponownie brak pomysłu. Świadczy o tym 19. miejsce w tabeli z zaledwie sześcioma punktami na koncie. Przegrali trzy mecze z rzędu w ostatnim czasie. Niemniej w ostatnim, przeciwko Atletico Madryt pokazali się ze znacznie lepszej strony i być może to będzie zwiastować lepszą dyspozycją w dzisiejszej konfrontacji.

Gospodarze podejdą do dzisiejszego meczu nieco osłabieni. Niemniej zabraknie dwóch zawodników, którzy mają wpływ na gorszą jakość zespołu. Mianowicie chodzi o defensora Bellvisa (1/0) oraz pomocnika Fernandeza (7/0). Szczególnie brak tego drugiego, będzie miał wpływ na rozgrywanie piłki w linii pomocy.

Levante to natomiast zespół, który już od lat miesza w najwyższej klasie rozgrywek w Hiszpanii. I w tym sezonie plan się nie zmienił. Aktualnie zajmują 12. miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce natomiast zagrali świetny mecz z Realem Madryt. Zostali jednak skrzywdzeni i przegrali mecz 2:3 - podyktowany karny przez sędziego bezzasadnie. Dzisiaj na pewno będą chcieli coś udowodnić. Goście jedynie bez Pallardo (1/0 pomoc). Nie jest on istotnym zawodnikem Levante.

Celta Vigo lubi rywalizować przeciwko Levante. W ostatnich sześciu meczach tylko raz przegrali, dwukrotnie zwyciężyli padły trzy remisy. Dzisiaj sądzimy, iż dojdzie do przełamania outsidera i zdobędą punkty przeciwko Levante. Typujemy podwójną szansę w stronę gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Celta lub remis, 1.28 Unibet