La Liga: Elche vs. Celta Vigo


Mecz dwóch przeciętnych zespołów na zakończenie dnia w La Lidze. Do walki podejdą zespoły, które nie są ciągle pewne bytu w hiszpańskiej elicie. Elche CF podejmie na własnej murawie Celtę Vigo. Oba kluby wciąż mogą spaść. Zatem mecz zapowiada się interesująco.

Elche CF (@ 2.50) jako beniaminek ma na celu pozostanie w Primera Division. Obecnie spełniają ten cel i zajmują 15. miejsce w tabeli. Niemniej w tabeli jest ciasno i mają trzy oczka przewagi nad strefą spadkową. Ostatnia forma gospodarzy jest jednak niezła. Nie licząc porażki z Realem Madryt, odnotowali dwa remisy i zwycięstwo. Zatem są zespołem w niezłej dyspozycji.

Do dzisiejszego pojedynku, gospodarze będą jednak osłabieni. Nie zagra bowiem czterech zawodników. Będą nimi: Sapunaru (6/1 obrona)Tono (9/0 bramkarz)Alvaro Gimeneg (2/0 napad) oraz Aaron Niguez (19/1 pomoc). Zatem jednak nie są to jednak poważne absencje. Jedynie brak tego ostatniego może być kłopotliwy. Mimo to, będą zespołem groźnym.

Celta Vigo (@ 3.05) jest natomiast nieco dalej strefy spadkowej. Otóż plasują się na jedenastej pozycji i mają siedem punktów przewagi. Goście są też w genialnej formie. Od pięciu batalii nie ulegli, a i w trzech z nich odnieśli sukces. Dzisiaj jednak zagrają bez dwóch istotnych zawodników. Mianowicie: Nolito (24/5 napad)Alex Lopez (24/5 pomoc). Zatem jak widać braki są poważne. One mogą zaważyć o wyniku dzisiejszego meczu.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie zakończyło się dość nieoczekiwanym wynikiem. To Elche zwyciężyło 1:0. Dzisiaj również mają szansę na urwanie punktów gościom. Braki w Celcie są poważne. Idziemy zatem w kierunku podwójnej szansy na gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Elche lub remis @ 1.38 Unibet