La Liga: Elche vs. Villareal


Pojedynek dwóch beniaminków w La Lidze. Oba zespoły toczyły ze sobą walkę o awans do samego końca w poprzednim sezonie. Teraz walczą o najlepsze wyniki w La Lidze. Mowa o Elche oraz Villarealu. Obie drużyny radzą sobie nadzwyczaj dobrze, będzie to zatem ciekawa konfrontacja.

Elche zajmuje na razie bardzo bezpieczne, dwunaste miejsce w tabeli. Jest to solidny rezultat, szczególnie, że mieli bronić się przed spadkiem. Wyniki w ostatnich tygodniach są bardzo solidne. Na pięć spotkań przegrali zaledwie jeden mecz - przeciwko Granadzie. W ostatniej kolejce zremisowali po bardzo dobrym meczu z Athleticiem Bilbao (2:2). Zespół jest bardzo dobrze przygotowany do obecnego sezonu.

Gospodarze przed dzisiejszym meczem nie mają poważniejszych zmartwień kadrowych. Mianowicie nie zagra: Sapunaru (3/0 obrona), a także Alvaro Gimenez (2/0 napad). Nie są to kluczowi zawodnicy w zespole, bardziej zmiennicy. Tym samym ich absencja nie powinna mieć wpływu na kondycję drużyny gospodarzy.

Żółta Łódź Podwodna to rewelacja aktualnego sezonu w Primera Division. Zajmują wysokie, czwarte miejsce i mogą sprawić niemałą niespodziankę w obecnym sezonie. Mają jednak dość przeplatane mecze za sobą w ostatnim czasie. Wygrali w świetnym stylu z Valencią (4:1), by nagle przegrać z Getafe (0:2). Goście dzisiaj bez dwóch obrońców. Mniej istotny Bojan Jokić (2/0) oraz Dorado (9/0). Braki te, mogą mieć wpływ na grę zespołu w dzisiejszym meczu.

W poprzednim sezonie, w dwumeczu to Elche było lepsze. Wygrali oba spotkania - ten na terenie gospodarzy zakończył się wynikiem 1:0. Dzisiaj Villareal ma coś do udowodnienia. Są znacznie stabilniejszą drużyną z lepszą kadrą. Sądzimy, iż nie przegrają tego pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Villareal lub remis, 1.40 Unibet