La Liga: Getafe vs. Granada


Mecz wieńczący dziewiętnastą kolejkę w La Lidze. Będzie to pojedynek, który nic nie zmieni u góry tabeli, ale jest dość istotny dla ekip, które walczą o utrzymanie. Getafe podejmie na własnej murawie, ekipę Granady. Spodziewamy się bardzo ciekawej rywalizacji, która może być bardzo istotna dla drużyn, które są w obrębie strefy spadkowej.

Getafe zajmuje miejsce w środku tabeli, jedenastą lokatę. Mieli włączyć się do walki o puchary. Niestety będzie to bardzo ciężkie i szczerze sądzimy, że niemowżliwe. Stąd też celem jest spokojne utrzymanie się w lidze i jak najwyższa możliwa pozycja. Ostatnia forma ekipy z Madrytu jest fatalna. W lidze wywalczyli jedynie punkt z Osasuną, która zajmuje ostatnie miejsce. Poza tym odpadli z pucharu Hiszpanii. Atletico w pierwszym meczu wygrało 3:0, a w kolejnym padł bezbramkowy remis. Poza tym ulegli dwukrotnie w lidze, przeciwko Rayo oraz z Valencią. Wygląda na to, że są w małym kryzysie.

W ekipie gospodarzy nie zagra kilku kopaczy. Nie zagra Mane (7/1 obrona)Rafa (7/0 obrona)Michel (11/0 pomoc)Pedro Leon (15/2 pomoc) oraz Lafita (15/2 pomoc). Widać, że lista jest długa i jest to bardzo problematyczne dla Getafe. Stąd też ta słabsza dyspozycja.

Goście walczą w tym sezonie o utrzymanie. Zajmują miejsce w strefie spadkowej, a dokładnie osiemnaste miejsce. Zapowiada się zatem, że będą dzisiaj walczyć, szczególnie, że gospodarze są bardzo osłabieni. Granada w ostatnim czasie jest dużo bardziej efektywniejsza niż ich rywale. Potrafili pokonać Osasunę, a także wywalczyć remisy z silniejszymi przeciwnikami, Sociedadem i Espanyolem. Zaliczyli również porażki, co nie dziwi. Ulegli dużo mocniejszym ekipom - Maladze oraz Valencii. Z Valencią jednak, byli bliżej sukcesu, przegrali tylko 1:2.

Granada ma również długą listę absencji. Nie wystąpią dzisiaj Tono (15/0 bramkarz)M. Rico (18/2 pomoc)Dani Benitez (5/1 pomoc) oraz Inigo Lopez (14/0 obrona). W zespole gości jest również spora liczba braków, stąd też mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

W ubiegłym sezonie padły wyniki po 1:0 - każdy z zespołów wygrał. Zapowiada się zatem bardzo interesująco i wyrównanie. Obie ekipy powinny jednak złamać jedną serię - underów w swoich spotkaniach. Braki są bardzo istotne, szczególnie w obronie. Naszą sugestią jest zatem typ na bramki - powyżej 2.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.05 Unibet

Mecz w Unibet TV o 20:00!