La Liga: Majorka vs. Rayo Vallecano


Pierwszy mecz 32. kolejki La Ligi przed nami. Broniąca się przed spadkiem drużyna Majorki podejmie jedną z niespodzianek tego sezonu, ekipę Rayo Vallecano. Dla gospodarzy spadek do niższej klasy rozgrywek byłby tragedią. Czy stać ich na przebudzenie w dzisiejszym pojedynku?

Zespół Majorki zagrał fatalny sezon dotychczas. Bronią się przed spadkiem, zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i tracą punkt do bezpiecznej pozycji. Niemniej jest bardzo ciasno w dole tabeli i kwestia utrzymania się jest ciągle otwarta. Forma gospodarzy jest jednak chaotyczna, niemniej po ostatnim zwycięstwie nad Celtą Vigo motywacja na pewno wróciła. Dzisiaj bardzo ważny pojedynek przed gospodarzami, w którym muszą powalczyć o punkty.

W zespole Majorki dzisiaj nie zagra kilku zawodników. Są nimi: Nsue (27/2 napad)Lopez (7/0 obrona), natomiast występ Casadesusa (27/7 napad) stoi pod znakiem zapytania. Jeśli ten ostatni dzisiaj nie zagra to siła ataku będzie mocno osłabiona.

Rayo Vallecano natomiast może w tej chwili zaliczyć aktualny sezon do bardzo udanych. Zajmują dziewiąte miejsce, a przez większą część sezonu liczyli się w walce o puchary. Byłby to niezwykły bonus w zespole Rayo. Niemniej szybko zostali sprowadzeni na ziemię, ponieważ nie wytrzymali tempa sezonu. Ostatnia forma najlepiej to ukazuje - 4 mecze to tylko 1 zwycięstwo. Na pewno jednak wciąż są w stanie wygrywać, a dzisiaj nie odpuszczą.

Goście do dzisiejszego meczu podejdą bez: Labaki (10/0 obrona)Rodrigueza (4/0 obrona)Galveza (24/0 obrona)Dominguez (27/4 napad)Cobeno (8/0 bramkarz). Lista dość długa i widać, iż obrona nieco osłabiona, co może wykorzystać ekipa gospodarzy.

Pierwszy mecz w tym zakończył się na korzyść Rayo Vallecano. Dzisiaj z nożem na gardle są jednak zawodnicy Majorki, którzy pilnie potrzebują łapać punkty. Naszym zdaniem stać ich na co najmniej jeden. Podwójna szansa w kierunku gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Majorka lub remis, 1.36 Unibet