La Liga: Malaga vs. Real Betis


Ostatni, niedzielny mecz w La Lidze będzie bojem o cenne punkty, które mogą dać utrzymanie w tym sezonie. Obie, rywalizujące drużyny nie mają bowiem zbyt dobrych wyników dotychczas. Malaga zagra z ekipą Realu Betis. Jedna, jak i druga drużyna to chaotyczne zespoły. Ciężko zaten znaleźć faworyta.

Malaga po wielkim kryzysie jaki w klubie zapanował, ma się utrzymać w tym sezonie. Nie idzie im to najlepiej, choć są ponad strefą spadkową. Zajmują 16. miejsce w tabeli, ale ich przewaga nie jest wysoka. Forma również nie wygląda optymistycznie. Ostatnie pięć spotkań to tylko dwa remisy i porażki. W tym też ulegli na własnej murawie z Celtą Vigo aż 0:5! W ostatniej kolejce zremisowali natomiast przeciwko Espanyolowi.

Kadrowo jest to zespół wbrew pozorom niezły. Mają bardzo doświadczonego Roque Santa Cruza, który ma poprowadzić zespół do jak najlepszych wyników. Ponadto jest też niezły Eliseu. Wiele dobrych słów mówi się też o Pawłowskim. Polaka jednak zabraknie dzisiaj w kadrze meczowej. Jego brak może mieć mimo wszystko wpływ na zespół gospodarzy.

Real Betis gra wręcz beznadziejnie. Zespół, który w poprzednim sezonie wywalczył sobie awans do Ligi Europy, aktualnie zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Ostatnie ligowe starcia to fatalne występy. Porażka 0:5 z Atletico, porażka 1:3 z Getafe, a i remis przeciwko Levante w ostatniej kolejce. Goście mają jednak ogromny kłopot kadrowy. Szczególnie brakuje lidera, Rubena. Bez niego zespół nie może strzelać goli. Do jego powrotu wciąż może to sprawiać kłopot.

Historia spotkań obu ekip w ostatnim czasie jest dość wyrównana. Poprzedni sezon przyniósł w Maladze wygraną gospodarzy, 4:0. Dzisiaj to właśnie Malaga również będzie lekkim faworytem. Mimo wszystko mają lepszą kadrę. Ponadto goście są dość mocno osłabieni. Sądzimy, iż to ekipa z Polakiem w składzie wygra ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Malaga wygra, 2.10 Unibet