La Liga: Rayo Vallecano vs. Osasuna


La Lidze kolejna kolejka przed nami - już 33. Dzisiejszy mecz będzie ważny dla obu zespołów, jak i układu tabeli. Rayo Vallecano wciąż ma potencjalne szanse na występ w europejskich pucharach. Niemniej Osasuna Pampeluna walczy o utrzymanie. Której z ekip uda się wygrać dzisiejszy mecz?

Rayo Vallecano zaskoczyło w tym seznie. I to nie tylko kibiców czy znawców Primery Division, ale i samych siebie. Są aktualnie na miejscu ósmym i tracą kilka punktów by wejść do strefy promującej awans do Ligi Europejskiej. Niemniej dyspozycja w ostatnim czasie nie jest zbyt dobra. Zdobyli jedynie cztery punkty w ostatnich pięciu pojedynkach. Wygrali tylko z Celtą, a także zremisowali z Majorką 1:1. Zatem nie jest dobrze. Mankamentem jest na pewno brak Baptistao, który w tym sezonie jest jedną z czołowych postaci zespołu. Muszą się jednak pozbierać jeśli mają zamiar wystąpić w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Osasuna Pampeluna natomiast skutecznie broni się przed spadkiem. Są w tej chwili na 15. miejscu i mają cztery oczka przewagi nad strefą spadkową. Niemniej wciąż muszą uważać, ponieważ jest to bardzo mała przewaga, a pozostało jeszcze kilka kolejek. W dodatku warto dodać, iż ostatnia dyspozycja gości jest również mizerna. Jedyny komplet wywalczyli z Valladolidem, a w poprzedniej kolejce udało się wyrwać punkt Sociedadowi. Problemem zespołu jest brak skuteczności - 3 gole na 5 spotkań.

Do dzisiejszego spotkania goście podejdą osłabieni. Nie zagrają: Annan, RubenArmenterosOier oraz Sisi. Zatem i dzisiaj ponownie będą w opałach. Niemniej mogą również wykorzystać słabszą formę Rayo.

Ten sezon to na razie wygrana Osasuny. Rok temu natomiast Rayo na własnym obiekcie wygrało 6:0 z Pampeluną. Dzisiaj ponownie zapowiada się arcyciekawie, choć mimo wszystko wśród gospodarzy widzimy faworyta. Wybieramy jednak inną opcję, gdyż oba zespoły potrzebują punktów i spodziewamy się otwartego meczu. Powyżej 2.5 gola to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.95 Unibet