La Liga: Real Sociedad vs. Atletico Madryt


     Ważny mecz odbędzie się dzisiaj o 21:30 w Hiszpanii. Mecz w ramach Primera Division zostanie rozegrany pomiędzy Realem Sociedad, a Atletico Madryt. Jest to o tyle ważny pojedynek, że jeśli Atletico go wygra to wciąż będzie blisko Barcelony i może status quo ulegnie zmianie na koniec rozgrywek?

     Real Sociedad gra w kratkę. Przeplatają zwycięstwa z porażkami. Jest to jednak słaby sezon dla gospodarzy. Zajmują jak na razie czternaste miejsce z dziewięcioma oczkami na koncie. Ostatnie wyniki to wygrana z Bilbao, ale to już nie ten sam zespół co rok temu. Poza tym porażki z Betisem oraz Levante. Gospodarze mają kłopot, ale jednak ich celem nie jest walka o puchary a bezpieczne utrzymanie się w lidze, więc może niepotrzebnie wszyscy od nich wymagają zwycięstw z każdym zespołem? Pomijając jednak ten szczegół i fakt warto zwrócić na kadrę. W Sociedad nie zagrają dzisiaj Bravo (5/0 bramkarz), Elustondo (2/0 pomoc) oraz Zurutuza (4/1 pomoc). Są to dość ważne braki, szczególnie pierwszy i ostatni. Odbija się to też zapewne na formie gospodarzy.

     Atletico Madryt to aktualnie vice lider La Ligi. Jeśli dzisiaj wygrają ponownie zrównają się liczbą punktów z Barceloną, a i może wyprzedzą ich liczbą goli? Ostatnia forma to 9 zwycięstw z rzędu, nie zwracając uwagi na rangę rozgrywek. To dość niesamowity wynik. Dzisiaj będzie trudno o wygraną, ale na pewno są w stanie to zrobić. Ostatnie zwycięstwa nad Pilznem, Espanyolem i szczególnie nad Malagą dały sporych plusów gościom. Dały jednak problem. Nie zagra dzisiaj ważne ogniwo zespołu z Madrytu, Arda Turan (7/2 pomoc). W takim razie jedynym liderem na którego wszyscy dzisiaj liczą będzie nie kto inny jak Falcao.

     Zespół gości jest faworyzowany. Jest to jednak zbyt wielka passa Atletica i prawo serii może dzisiaj zadziałać – każda kiedyś się kończy. Przegrać jednak też nie powinni. Stąd też polecam ich wygraną, ale kiedy padnie remis dostaniemy zwrot.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Atletico (DNB), 1.44 Unibet