La Liga: Real Sociedad vs. Real Madryt


Emocjonujący finisz przed nami w La Lidze. Co prawda kwestie tytułu są nam już znane, ale wciąż nie wiemy kto jako czwarty zagra w Lidze Mistrzów. Real Sociedad wciąż ma spore szanse na występ w LM. Niemniej dzisiaj ciężka przeprawa przeciwko Realowi Madryt. Czy gospodarzom uda się wygrać ten ciężki bój?

Real Sociedad zajmuje upragnione, czwarte miejsce. Niemniej tyle samo punktów co oni ma Valencia. Zatem walka o awans do tych elitarnych rozgrywek będzie trwała do samego końca. Ostatnia forma gospodarzy jest jednak w kratkę. Przegrali z Getafe, zremisowali przeciwko Granadzie i wygrali z Sevillą. Punkty stracone w dwóch pierwszych meczach mogą mieć szczególne znaczenie. Dzisiaj jednak muszą się skupić na zwycięstwie. To jedyna droga do sukcesu. 

Królewscy natomiast grają już jedynie dla siebie. Zajmują drugie miejsce i ich pozycja nie zmieni się już do końca. Na pewno jednak nie będą oddawać spotkań. Goście na pewno jednak odczuwają ostatnią, fatalną porażkę w pucharze Hiszpanii. Ulegli bowiem po dogrywce ze swoim odwiecznym rywalem - Atletico Madryt. Real zatem bez żadnego trofeum w tym sezonie. Niemniej nie będą się poddawać w tych ostatnich kolejkach.

Do dzisiejszego spotkania Królewscy podejdą bez kilku zawodników. Najważniejszym kopaczem, którego dzisiaj zabraknie jest Cristiano Ronaldo. Wciąż jednak mają niezwykle solidny zespół. HiguainModric czy Callejon to piłkarze, którzy dzisiaj zagrają.

W ostatnich sezonach to zespół Realu Madryt zdominował rywalizację pomiędzy obiema drużynami. Dzisiaj gospodarze powinni jednak wziąć się w garść i zapomnieć po wcześniejszych klęskach, niepowodzeniach z Królewskimi. Sądzimy, iż Sociedad wygra, mają zbyt dużo do stracenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sociedad wygra, 2.10 Unibet