La Liga: Sevilla vs. Celta Vigo


Pojedynek zamykający 26. kolejkę La Ligi. U góry tabeli coraz ciaśniej, w środku i na dole jednak trwa walka o utrzymanie. Sevilla jeśli nie zacznie notorycznie przegrywać to powinna się utrzymać, choć to nie było celem drużyny. Rywalem natomiast jest Celta Vigo, która niestety zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Czy beniaminka stać na pozostanie w Primera Division?

Sevilla FC gra bardzo słaby sezon w tym roku. Nie powalczą o żaden puchar, zatem w przyszłym sezonie będą jedynie skupiać się na La Lidze i Copa del Rey. Niemniej to też będzie mankament kadrowy, na pewno kilku klasowych zawodników będzie chciało opuścić klub. Forma zespołu jest również w kratkę. Odpadli z pucharu Hiszpanii po ciężkiej batalii z Atletico. Wcześniej w lidze ulegli Barcelonie, a i pokonali fatalnie spisujące się Deportivo La Corunie. Ogółem źle się dzieje w zespole i odzwierciedla to ich dwunasta pozycja w tabeli.

Gospodarze wciąż bez kilku zawodników. Nie zagra na pewno PalopTrochowski, a również Perotti. Ponadto być może nie ujrzymy Medela w drużynie Sevilli, a jest on istotnym pomocnikiem w zespole Sevilli. To może mieć dzisiaj kluczowe znaczenie.

Celta Vigo, której celem jest utrzymanie się w lidze wciąż balansuje na cienkiej krawędzi. Zajmują osiemnaste miejsce w tabeli i będą walczyć o byt. Nie tracą zbyt wiele do kolejnych zespołów i na pewno mają sporą szansę na to by się utrzymać. Dzisiaj też są na pewno w stanie powalczyć, mimo, iż rywal z górnej półki (choć, w tym sezonie tego nie pokazuje). Goście ostatnio przełamali serię bez zwycięstwa i ograli Granadę 2:1. To podwyższy morale i dzięki temu szanse rosną. W dodatku Sevilla odpadła z Pucharu Króla i będzie nieco poddenerwowana, zmarnowana wręcz. To spora szansa na sprawienie niespodzianki przez gości. Warto dodać, iż Celta zagra w niemal pełnym składzie. To również dodaje pewności siebie.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się triumfem... Celty Vigo! Dzisiaj zatem podejdą do spotkania z ponowną chęcią zwycięstwa. Na pewno stać ich na to, a naszym zdaniem będą mieli spore szanse by urwać choć punkt. Stąd też proponujemy podwójną szansę w stronę beniaminka.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Celta Vigo lub remis, 2.60 Unibet