La Liga: Sevilla vs. Valladolid


     Dość ciekawie zapowiada się ostatni mecz czternastej kolejki La Ligi. Będzie to pojedynek dwóch ekip, które są blisko siebie w tabeli. Sevilla podejmie bowiem Valladolid. Gospodarze nieco zawodzą i to jest kłopot. Goście mają się obronić przed spadkiem i na razie idzie im to dobrze. Dzisiaj faworytami są gospodarze, ale czy podołają?

     Sevilla FC to zespół, który ma ogromny potencjał, jednak w tym sezonie mają sporo pecha i stąd też zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli. Forma gospodarzy to dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis. Jedyny remis ugrali przeciwko przeciętnemu Levante. Polegli natomiast w starciach przeciwko Atletico Madryt (0:4) i Athletic Bilbao. Poza tym wygrywali z Betisem (aż 5:1) oraz ostatnio w Copa del Rey z Espanyolem. Zespół ma jednak gigantyczny problem kadrowy na ten mecz. Nie zagrają bowie: Negredo (12/7 napad)Luna (3/0 obrona), Fazio (8/3 obrona), Rakitić (11/2 pomoc) oraz Spahic (13/0 obrona). Są to masakryczne straty i to będzie bardzo widoczne. Zespół bez tych kopaczy jest strasznie osłabiony i to bez dwóch zdań.

     Valladolid to przeciętniak w tym sezonie i im ta rola pasuje. Na razie zajmują spokojne dwunaste miejsce w tabeli i oto im chodzi - by utrzymać się wlidze bez większych kłopotów. Ostatnia forma identyczna jak ich rywala. Remis wywalczyli z Valencią. Wygrywali z Osasuną i Granadą, czyli zespołami prezentującymi dość podobny poziom co oni sami. Przegrali natomiast w starciach przeciwko Getafe i w CdR z Betisem. Zespół ma wbrew pozorom potencjał. Dzisiaj wystąpią w pełnej kadrze!!! To jest najważniejsza informacja tego dnia dla obu zespołów.

     H2H dość wyrównane, jednak te mecze były parę lat temu. Dzisiaj może być równie ciekawie jednak. Goście mają pełną kadrę do dyspozycji. Gospodarze wręcz przeciwnie i to będzie sporym mankamentem. Stąd też warto pójść jednak w stronę Valladolid. Polecam typ na podwójną szansę w stronę goście, może to być równy mecz i zakończyć się małą niespodzianką.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Valladolid bądź remis, 2.08 Unibet