La Liga: Valencia vs. Real Madryt


Po wczorajszej niespodziewanej porażce Barcelony dzisiaj możemy się spodziewać interesującego meczu w La Lidze. Dzisiejszy mecz może przynieść minimalne odrobienie strat przez Real Madryt, który zmierzy się z Valencią na terenie rywala. Będzie to jednak niezwykle ciężki mecz. Ostatnio Królewscy wygrali. Jak będzie dzisiaj? Czy dojdzie do rewanżu?

Nietoperze na pewno nie mogą być zadowoleni z aktualnego sezonu. Coraz bardziej oddala się szansa na awans do Ligi Mistrzów. Jeśli jednak dzisiaj wygrają to nadrobią znaczną część strat. Muszą jednak skupić się jak w meczu z Atletico Madryt parę miesięcy temu (wygrali 2:0). Stać ich zatem na wygraną z czołowym zespołem. W ostatniej kolejce wygrali też z Sevillą 2:0 co również może świadczyć o niezłej dyspozycji gospodary. Mają zatem mocny monolit, lecz musi wyjść na boisko mocno skoncentrowany.

Kadra Valencii boryka się ze sporą liczbą absencji. Dzisiaj nie zagrają: Joao Perreira (13/0 obrona)Parejo (11/0 pomoc)Albelda (7/0 pomoc)Mathieu (3/0 obrona) oraz Canales (0/0). Lista jest długa, jednak tylko dwóch pierwszych może mocno brakować na murawie.

Real Madryt gra chaotyczny i fatalny zarazem sezon. Mimo trzeciego miejsca, które najprawdopodobniej nie będzie zagrożone to nie ma się z czego cieszyć. Mieli walczyć o tytuł, a tak długo przed końcem sezonu mistrzostwo jest już niemal pewne. Królewscy mocno liczną na Copa del Rey. Pokonali ostatnio swojego dzisiejszego rywala 2:0 i przed rewanżem mogą czuć się dużo pewniej. Dzisiaj jednak będzie to mecz o punkty ligowe, a obu zespołom zależy na nich dość mocno.

W zespole Jose Mourinho jest kłopot z linią defensywy. Wciąż nie zagra Pepe (16/1) oraz Sergio Ramos (17/1). Są to bardzo poważne absencje. Zawieszony jest również Kaka (7/0 pomoc). Mimo to zespół jest silny i być może ponownie pokaże swój kunszt Ronaldo, który jest potrzebny Królewskim jak powietrze.

Real najcześciej wygrywał z Valencią, mieli jednak z nimi czasami kłopoty. Trzeba pamiętać, że Nietoperze od dawna nie wygrali na swojej murawie. Dzisiaj na pewno wyjdą mocno skoncentrowani i żądni rewanżu. Przyjedni są w ich zasięgu i jeśli zagrają tak jak niegdyś z Atletico to na pewno mają szanse. Typujemy wygraną Valencii w tej batalii.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Valencia (DNB), 2.60 Unibet