La Liga: Villareal vs. Atletico Madryt


Bardzo ciekawie zapowiada się przedostatni, niedzielny mecz w La Lidze. Rewelacja obecnego sezonu, beniaminek Villareal podejmie na własnej murawie Atletico Madryt. Oba zespoły mają sporą determinację do wysokich wyników. Tym samym, zapowiada się tutaj bardzo ciekawe widowisko.

Villareal jako beniaminek, radzi sobie wybornie w La Lidze. Zajmują bardzo wysokie, czwarte miejsce w tabeli i widać, że aspirują na europejskie puchary. Forma Żółtej Łodzi Podwodnej jest solidna. Na trzy mecze ulegli jedynie przeciwko Getafe. Wygrali natomiast z Valencią aż 4:1, a w ostatniej kolejce ograli Elche 1:0. Problemem mogą być dzisiaj dwie absencje. Mianowicie nie zagra podstawowy defensor, Dorado (8/0) oraz solidny napastnik dos Santos (12/6). To może być kluczowa informacja przed meczem.

Atletico Madryt to już marka w hiszpańskiej Primerze. Ponownie będą walczyć o najwyższe laury. Aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli i przypadku ewentualnej wygranej wskoczą na fotel lidera - przynajmniej na chwilę. Pięć ostatnich spotkań gości, to same wygrane, a i przy tym stracili tylko jednego gola. Widać, że jest ogromny potencjał w tej ekipie. Dzisiaj ponownie będą to mogli udowodnić.

Goście przed dzisiejszym meczem mają lekkie braki kadrowe. Nie zagrają bowiem: Filipe Luis (11/0 obrona)Baptistao (5/0 napad) oraz Suarez (7/0 pomoc). Niemniej najważniejszą wiadomością jest to, że podstawowi gracze są w składzie - Diego CostaDavid Villa. Ponadto do drużyny po krótkiej kontuzji wrócił Arda Turan co może jedynie wzmocnić ofensywę Atletico.

Przed spadkiem Żółtej Łodzi Podwodnej, to Atletico dominowało w rywalizacji pomiędzy tymi klubami. Dzisiaj goście również są faworyzowani. Ponadto mają znacznie szerszą kadrę od swoich przeciwników i absencje nie powinny być kłopotem. Atletico Madryt wygra naszym zdaniem w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atletico wygra, 2.05 Unibet