Liga Adelante: Alcorcon vs. Numancia


Pojedynek w Lidze Adelante będzie dzisiaj niezwykle emocjonujący. Walczący o awans zespół Alcorcon zagra z przeciętniakiem, Numancią. Bardzo ciekawie zatem zapowiada się na Estadio Santo Domingo. Alcorcon stać na awans, ale czy są w stanie pokonać Numancię?

Ekipa gospodarzy stoi przed ważną szansą historycznego awansu. Niemniej muszą ciągle być skupieni i walczyć o każdy punkt. Aktualnie są na trzecim miejscu i mają taką samą ilość punktów co vice lider, zatem szansa nawet na bezpośredni awans jest spora. Forma również dopisuje. Wygrali trzy mecze z rzędu i widać, że są ambitni. Pokonali: Huelvę, Huescę oraz Mirandes. Niemniej przeciwnicy byli z dolnej części tabeli, a potrzebują wygrywać też z silniejszymi rywalami. 

W ekipie Alcorcon dobrze prosperuje Sergi Enrich, który w ostatnim czasie ratował swój zespół i strzelał bardzo ważne bramki. Dzisiaj znowu będzie istotnym punktem w zespole gospodarzy, na który Numancia musi uważać. 

Numancia miała na celu walkę o powrót po latach do Primera Division. Jednak nie udało się, musieli też zmagać się z kryzysem i walczyć o utrzymanie. Wyszli już na prostą i zajmują trzynaste miejsce w tabeli. Goście też są w niebywałej formie. Nie przegrali od sześciu spotkań, a i nawet w tym wygrali w trzech. Ograli nawet lidera z Elche i to 3:1! To bardzo dobry rezultat, który motywuje drużynę do walki. Numancia dzisiaj zagra ponownie silną kadrą, a poprzednie spotkania na pewno działają motywująco. Mogą dzisiaj pokusić się o małą niespodziankę. 

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:0 dla Alcorcon. Wtedy jednak dzisiejsi goście grali naprawdę kiepską piłkę. Dzisiaj jest zupełnie odwrotnie. Gospodarze po serii trzech wygranych powinni dzisiaj stracić punkty. Podwójna szansa w stronę Numancii to nasza sugestia na to spotkanie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

TypNumancia lub remis, 1.94 Unibet